PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwsza w Polsce wystawa edukacyjna odwiedza centra handlowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 cze 2013 11:15

Firma Master Management wprowadza do zarządzanych przez nią obiektów z portfolio King's Street Retail, wystawę edukacyjną „Zadziwiający świat owadów". Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, będące okazją do poznania fascynujących tajemnic żyjących wokół nas owadów. Odpowiada na pytania dlaczego owady są ważne, jak nam służą, jak się z nimi obchodzić i za co je kochać.

REKLAMA

Wystawa przez dwa tygodnie prezentowana była już w Kłodzku, gdzie cieszyła się dużą popularnością wśród najmłodszych klientów centrum. Obecnie znajduje się w Lesznie, a już 6. czerwca rusza do Galerii Wzorcownia we Włocławku.

Wystawa przeznaczona jest dla młodych klientów centrów handlowych. Składa się z czterech części: „Laboratorium", „Ula", „Figur owadów" oraz „Stanowiska fotograficznego". Elementy zajmują łączną powierzchnię prawie 60 mkw. Oglądający będą mogli wejść do poszczególnych punktów i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu biologii i botaniki.

Zwiedzanie rozpoczyna się od profesjonalnej metamorfozy w naukowych przyrodników, podczas której dzieci przebierają się w białe laboratoryjne fartuchy i swoją edukacyjną przygodę zaczynają od poznania budowy owadów przy użyciu mikroskopów. Poznają również proces przeobrażania motyli i oglądają ekspozycję owadów z całego świata. Następnie odwiedzają Kapsułę Zmysłów imitującą pszczeli ul. Ostatnim elementem wystawy jest rozwiązywanie quizu.

- Na zakończenie, uczestnicy przyrodniczej wycieczki otrzymują Dyplom Obserwatora Przyrody i pamiątkowe zdjęcie w towarzystwie owada-giganta, mówi Maria Prokop, dyrektor ds. Marketingu MMG. - Wystawa to wspaniała okazja do zdobycia wiedzy w oryginalny doświadczalny sposób, poprzez dobrą zabawę, z pominięciem szkolnych murów i ławek. Tego typu wydarzenia są ważnym elementem strategii naszych Centrów Handlowych, które są centrami rodzinnymi, podsumowuje Maria Prokop.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA