PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwsza w Polsce wystawa edukacyjna odwiedza centra handlowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 cze 2013 11:15

Firma Master Management wprowadza do zarządzanych przez nią obiektów z portfolio King's Street Retail, wystawę edukacyjną „Zadziwiający świat owadów". Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, będące okazją do poznania fascynujących tajemnic żyjących wokół nas owadów. Odpowiada na pytania dlaczego owady są ważne, jak nam służą, jak się z nimi obchodzić i za co je kochać.

REKLAMA

Wystawa przez dwa tygodnie prezentowana była już w Kłodzku, gdzie cieszyła się dużą popularnością wśród najmłodszych klientów centrum. Obecnie znajduje się w Lesznie, a już 6. czerwca rusza do Galerii Wzorcownia we Włocławku.

Wystawa przeznaczona jest dla młodych klientów centrów handlowych. Składa się z czterech części: „Laboratorium", „Ula", „Figur owadów" oraz „Stanowiska fotograficznego". Elementy zajmują łączną powierzchnię prawie 60 mkw. Oglądający będą mogli wejść do poszczególnych punktów i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu biologii i botaniki.

Zwiedzanie rozpoczyna się od profesjonalnej metamorfozy w naukowych przyrodników, podczas której dzieci przebierają się w białe laboratoryjne fartuchy i swoją edukacyjną przygodę zaczynają od poznania budowy owadów przy użyciu mikroskopów. Poznają również proces przeobrażania motyli i oglądają ekspozycję owadów z całego świata. Następnie odwiedzają Kapsułę Zmysłów imitującą pszczeli ul. Ostatnim elementem wystawy jest rozwiązywanie quizu.

- Na zakończenie, uczestnicy przyrodniczej wycieczki otrzymują Dyplom Obserwatora Przyrody i pamiątkowe zdjęcie w towarzystwie owada-giganta, mówi Maria Prokop, dyrektor ds. Marketingu MMG. - Wystawa to wspaniała okazja do zdobycia wiedzy w oryginalny doświadczalny sposób, poprzez dobrą zabawę, z pominięciem szkolnych murów i ławek. Tego typu wydarzenia są ważnym elementem strategii naszych Centrów Handlowych, które są centrami rodzinnymi, podsumowuje Maria Prokop.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA