PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Praktiker przygotował nową kampanię reklamową

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 lip 2014 12:00

Koniec z prowizorką! Zrób to solidnie z produktami Praktikera - taki przekaz niesie najnowsza kampania reklamowa firmy Praktiker. Dwutygodniową akcję wspierają działania w telewizji i internecie.

REKLAMA

Kampania ma zasięg ogólnopolski i trwa do 12 sierpnia. Głównym jej celem jest pokazanie oferty produktowej Praktikera. Komunikacja wspierana jest przez działania ATL, które obejmują TV oraz internet.

Główną osią prowadzonej kampanii są 15-sekundowe spoty telewizyjne emitowane w najważniejszych kanałach telewizyjnych, takich jak TVP, TVN i Polsat oraz szerokim portfolio stacji tematycznych.

Promocji towarzyszą również intensywne działania w internecie. Obejmują one kampanię display prowadzoną na portalach horyzontalnych. Komunikację uzupełnia specjalnie opracowana gazetka promocyjna z szeroką ofertą produktową, która jest dostępna w wersji online na stronie firmy.

Kreacja reklam skupia się wokół głównego hasła kampanii - „Solidna Oferta", gdzie w odpowiedzi na prowizoryczne i tymczasowe rozwiązania Praktiker proponuje solidną ofertę produktową.

Kreację kampanii przygotowała Agencja H Warsaw, reżyserem spotu telewizyjnego jest Marcin Serafin. Planowanie i zakup mediów zrealizował dom mediowy Maxus, a działania w internecie prowadzi Agencja Codemedia. Za komunikację PR odpowiedzialna jest Agencja Kuźnia PR.

Po stronie firmy Praktiker za realizację kampanii odpowiedzialni są: Joanna Pietras, Aneta Gacoń, Katarzyna Lenckowska, Edyta Rudnik, Katarzyna Skąpska i Karolina Więckowska.

Akcja promocyjna obejmuje wszystkie markety Praktikera oraz sklep internetowy i dotyczy wybranych produktów z asortymentu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA