PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przyszłość Warszawy na wystawie

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 maj 2015 07:16

Przyszłość Warszawy na wystawie projekt biurowy, ul. Kasprzaka, Grupa 5 Architekci

Jaka będzie Warszawa? Jakie są plany? 99 najnowszych projektów architektonicznych będzie można obejrzeć na wystawie "Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”, która otwarta będzie w dniach 21 maja -11 czerwca 2015 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej, przy ulicy Dobrej 56/66 w Warszawie. Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach 10-20, wstęp jest wolny. Partnerem wydarzenia została międzynarodowa firma doradcza  JLL.

REKLAMA

 Na wystawie można zobaczyć 99 najnowszych projektów z 45-ciu warszawskich pracowni architektonicznych, które zostaną zrealizowane w najbliższym czasie. Są to biurowce, budynki mieszkalne, obiekty sportowe, handlowe, rewitalizacje starych obiektów. Plany na Przyszłość to także ekspozycja planów zagospodarowania przestrzennego, nagród w konkursach architektonicznych, prac dyplomowych studentów architektury, a także makiet, filmów o mieście, architektach i architekturze.

- Firma JLL od lat angażuje się w życie miast, badamy różne aspekty rozwoju i przemian. W zeszłym roku stworzyliśmy, razem z portalem Nowa Warszawa, projekt badawczo-społeczny Akupunktura Warszawy. Badanie miało na celu  identyfikację miejsc, które w ostatnich latach przeszły największą metamorfozę. Szukaliśmy inwestycji, które przekształcają miasto na naszych oczach oraz mikrolokalizacji z największym potencjałem rozwoju. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Warszawy. Druga edycja Akupunktury Warszawy rozpocznie się 25 maja - mówi Anna Bartoszewicz-Wnuk, dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, JLL.

30 maja w miejscu wystawy Plany na Przyszłość odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci Akademia Małego Architekta, temat  „Architektura szyta na miarę” (godz.11, 13 i 15).

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA