PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Radwan, Smokowski i Wieszczek na starcie Biegu Na Szczyt Rondo 1

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 lut 2018 12:04

Radwan, Smokowski i Wieszczek na starcie Biegu Na Szczyt Rondo 1 Piotr Łobodziński, najlepszy biegacz po schodach na świecie

Kilka minut morderczego wysiłku, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Czemu nie! Tak przynajmniej uważają aktorzy – Aleksandra Radwan i Krzysztof Wieszczek – oraz znany dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, którzy już 24 lutego wezmą udział w Biegu Na Szczyt Rondo 1.

REKLAMA

- Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tym wydarzeniu i zrobić coś dobrego dla potrzebujących – mówi Aleksandra Radwan, znana z desek warszawskich teatrów i popularnych seriali telewizyjnych. - Trochę obawiam się tych 38 pięter. Lubię biegać, w zeszłym roku ukończyłam Runmageddon Classic, ale teraz kondycja jest dopiero w odbudowie, więc mam nadzieję, że przeżyję – śmieje się aktorka.

Znani aktorzy, sportowcy i dziennikarze od lat biorą udział w Biegu Na Szczyt Rondo 1. W ten sposób zbierają dodatkowe środki na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce – każdy pokonany przez nich schodek, to złotówka na rzecz podopiecznych tej organizacji. Z zebranych pieniędzy są finansowane wyjazdy wakacyjne dla dzieci. W poprzednich edycjach w biegu brali udział m.in.: Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gorczyca, Marek Kacprzak, Tomasz Sianecki , Grzegorz Łapanowski i Waldemar Błaszczyk.

- Planowałem start w Biegu Na Szczyt Rondo 1 już rok temu, jednak wówczas na drodze stanęły zobowiązania zawodowe i napięty kalendarz. Cieszę się, że tym razem udało się wszystko zgrać i będę mógł podjąć się tego wyzwania, a przy okazji wspomóc dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych - mówi Krzysztof Wieszczek, aktor filmowy i teatralny, znany również z udziału w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.”, który wygrał w parze z Agnieszką Kaczorowską.

Stawkę tegorocznych uczestników VIP uzupełni Tomasz Smokowski, dziennikarz sportowy znany każdemu fanowi piłki nożnej w naszym kraju, a prywatnie od wielu lat zapalony biegacz.

Najbliższa edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 odbędzie się 24 lutego 2018 roku i tradycyjnie już wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Impreza będzie miała rangę Towerrunning 120 i będzie zaliczana do Towerrunning Tour 2018 – najważniejszego cyklu biegów po schodach, organizowanego pod patronatem Towerrunning World Association.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA