PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rodzinne warsztaty plastyczne w Centrum Kowale

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 maj 2014 14:13

Rodzinne warsztaty plastyczne w Centrum Kowale

24. maja, w Centrum Kowale odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców. Warsztaty zakończy wystawa prac, podczas której zaprezentowane zostaną wszystkie małe i duże dzieła powstałe w czasie wspólnej zabawy.

REKLAMA

24. maja w Centrum Kowale świętowany będzie Dzień Mamy. Z tej okazji do wspólnej zabawy zaproszone będą całe rodziny poprez uczestnictwo w warsztatach plastycznych, podczas których każde dziecko będzie mogło przedstawić, w jaki sposób widzi lub chciałyby zobaczyć swoją mamę. W godzinach 12:00 - 16:00 na poziomie 0 Centrum Kowale powstanie mała "kuźnia talentów". Warsztaty zakończy wystawa wszystkich prac.

- Wiemy, że edukacja plastyczna jest niezwykle ważnym elementem w rozwoju każdego dziecka, pozwalającym mu na wyrażenie siebie, odkrycie swoich emocji a także kształtującym jego wrażliwość, dlatego zadbaliśmy o to, aby podczas zabawy dzieci mogły dowiedzieć się jak najwięcej o technikach plastycznych, o kolorach i ich zastosowaniu. Animatorzy obecni przez cały czas trwania warsztatów, będą rozmawiać z dziećmi o różnorodności barw, sposobie ich łączenia a także o ich obecności w otoczeniu dziecka. Do dyspozycji najmłodszych przygotowaliśmy różnego rodzaju materiały plastyczne, dzięki którym dzieci będą mogły uruchomić wyobraźnię i stworzyć swoje własne małe dzieła sztuki. Dodatkową atrakcją podczas warsztatów, będzie specjalnie przygotowana ściana graffiti, na której dzieci wspólnie z rodzicami namalują niezapomniany obraz upamiętniający ten dzień - czytamy w komunikacie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA