PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie popularność Centrum MT Polska

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 gru 2013 12:54

Ponad 330 różnego rodzaju wydarzeń zostało zorganizowanych w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w br., co oznacza wzrost o ponad 25 procent wobec poprzedniego roku. Obiekt odwiedziło w tym czasie ponad 177 tys. zwiedzających.

REKLAMA

Od stycznia do grudnia br. przy ul. Marsa w Warszawie odbyły się 24 imprezy targowe, a także ponad 210 konferencji, seminariów, kongresów i szkoleń. Zorganizowanych zostało również blisko 100 różnych wydarzeń jak eventy, wystawy, pokazy i konkursy. W planach Centrum MT Polska na 2014 rok jest już 28 dużych imprez wystawienniczych, w tym trzy nowe targowe inicjatywy.

- Centrum MT Polska posiada szerokie możliwości aranżacji przestrzeni, wiele udogodnień technicznych i organizacyjnych, które pozwalają na sprawne przeprowadzenie różnorodnych imprez, zarówno dużych targów, jak i mniejszych, bardziej kameralnych eventów. Zyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów współpracujących z nami długoterminowo i systematycznie dołączają do nich następni partnerzy. Przyszłoroczny kalendarz już zapełnia się ciekawymi wydarzeniami. Szykują się kolejne edycje znanych i popularnych imprez wystawienniczych. Ponadto intensywnie pracujemy już nad przedsięwzięciami, które swoją premierę będą miały w zbliżającym się 2014 roku - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Wśród 24 wydarzeń targowych organizowanych w Centrum MT Polska w 2013 roku znalazły się zarówno imprezy branżowe, jak również dedykowane klientom indywidualnym. Pierwsza edycja Targów Agroturystyka, a także odbywające się równolegle Targi Regionalia oraz Targi LATO zgromadziły aż 25 tys. zwiedzających. Jak co roku dużą popularnością cieszyły się także Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Wiele osób przybyło na największe w Polsce wydarzenie dla branży HoReCa - Targi EuroGastro oraz na targi dla branży cukierniczej i lodziarskiej - Expo Sweet. Miłośników jazdy terenowej przyciągnęły z kolei Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland, zwolenników jednośladów Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, a fanów zabytkowych samochodów Targi Auto Nostalgia. Natomiast zainteresowani współpracą biznesową między Polską a Chinami mieli okazję nawiązać kontakty z przedsiębiorcami z Państwa Środka na China Expo Poland.

Ponadto od stycznia do grudnia br. odbyły się imprezy dla profesjonalistów ze świata kosmetyki - Beauty Forum oraz Beauty Forum & Spa. Po raz pierwszy organizowane były Targi Christmas Expo poświęcone produktom i usługom związanym ze świętami Bożego Narodzenia, a także Targi Wyposażenia Archiwów, Muzeów, Bibliotek i Kancelarii Dziedzictwo, jedyne tego typu wydarzenie w Polsce kierowane do osób z branży archiwów, bibliotek, muzeów i kancelarii. W Centrum MT Polska zorganizowano także m.in. Targi Event, Targi EuroLab, Crimelab, Hubertus Expo dla myśliwych i miłośników łowiectwa, Kids Biz, WorldHotel, ślubne Bridal Fashion, Targi Franczyzowe Eurocash, Organic Marketing Forum czy Targi Infrastruktura.

Od stycznia do grudnia 2013 roku odbyło się łącznie 214 konferencji, seminariów, kongresów i szkoleń. Nowością były organizowane na dużą skalę motywacyjne show, w których udział wzięli eksperci światowego formatu jak Robert Kiyosaki czy T. Harv Eker. Przy ul. Marsa miał miejsce także kongres założycielski nowej partii politycznej Janusza Palikota - Twój Ruch. Ponadto, terminarz centrum MT Polska wypełniło 98 różnotematycznych eventów, wystaw, pokazów i konkursów.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA