PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć Focus Hotels partnerem strategicznym KSW

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 maj 2013 13:28

Polska sieć Focus Hotels, została partnerem strategicznym zbliżającej się gali Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu w Ergo Arenie w Gdańsku. W ramach współpracy, organizatorzy i część uczestników KSW nocuje w hotelu Focus Gdańsk.

REKLAMA

W ramach współpracy, Hotele Focus po raz kolejny uczestniczyć będą w organizacji eventu Konfrontacji Sztuk Walki, która jest największą federacją MMA w Europie. Tym razem będzie to 23 gala, która odbędzie się ósmego czerwca w znanym nadmorskim obiekcie sportowym, w Ergo Arenie w Gdańsku.

- Jest to już kolejna gala KSW, której jesteśmy partnerem. Podpisana wcześniej umowa, obejmuje współpracę całej sieci, czyli także naszych pozostałych obiektów. Hotele Focus oraz Konfrontacja Sztuk Walki, to dwie młode i prężnie działające polskie marki. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż połączyliśmy siły i głęboko wierzymy, że ta współpraca zakończy się pełnym sukcesem- mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

Do największych gwiazd, które będą się pojedynkować na czerwcowej gali, zaliczyć należy między innymi Mariusza Pudzianowskiego, Mammeda Khalidowa oraz Krzysztofa Materlę

Właścicielem Focus Hotels jest (notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie) grupa kapitałowa Makrum S.A., której prezesem jest Rafał Jerzy.

Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie oraz Bydgoszczy. Dodatkowo trwa budowa piątej placówki w Chorzowie, gdzie otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2013 roku. Łącznie, hotele dysponują 369 miejscami noclegowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA