PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stylowu Elektro-Rycykling w Factory Warszawa Annopol

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lis 2013 11:56

Stylowu Elektro-Rycykling w Factory Warszawa Annopol

23. listopada Factory Warszawa Annopol organizuje zbiórkę elektrośmieci. Dodatkowo akcja została połączona z eko-animacjami dla najmłodszych.

REKLAMA

Niewygodnych odpadów można będzie pozbyć się 23 listopada, w godzinach od 10.00 do 18.00 przy ul. Annopol 2 będącej w pobliżu TrasyTtoruńskiej. Podczas zbiórki przyjmowane będą wielko i małogabarytowe sprzęty AGD, RTV, narzędzia elektryczne, baterie, świetlówki, sprzęt oświetleniowy, a także elektryczne zabawki.

Za przekazany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można otrzymać vouchery na zakupy w Centrum Outlet Factory Annopol. Wymianie  podlega zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny kompletny oraz baterie. lość voucherów jest ograniczona i wynosi ok. 200 sztuk, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zbiórki, na najmłodszych czekać będą dwa ekologiczne warsztaty - tworzenie recyklingowej biżuterii oraz pokaz eko mody, w którym wezmą udział dzieci, które odwiedzą tego dnia Factory. Dzieci będą mogły również wygrywać drobne upominki, biorąc udział w grach i zabawach „Zagraj w zielone, wygraj zielone!".

We wszystkich centrach Factory umieszczone zostały kosze do segregacji śmieci, a większość materiałów promocyjnych drukowanych jest na papierze ekologicznym. To już druga zbiórka elektro śmieci organizowana przez Factory Annopol. O tym, że zakupy można połączyć z działaniem prospołecznym i proekologicznym centra Factory przekonywały m.in. podczas warszawskiego etapu akcji Stylowy Recykling. Akcja polegała na zbiórce odzieży używanej. W ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać ponad 6 ton odzieży, która została przekazana Mazowieckiemu Oddziałowi Okręgowemu PCK.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA