PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stylowu Elektro-Rycykling w Factory Warszawa Annopol

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lis 2013 11:56

Stylowu Elektro-Rycykling w Factory Warszawa Annopol

23. listopada Factory Warszawa Annopol organizuje zbiórkę elektrośmieci. Dodatkowo akcja została połączona z eko-animacjami dla najmłodszych.

REKLAMA

Niewygodnych odpadów można będzie pozbyć się 23 listopada, w godzinach od 10.00 do 18.00 przy ul. Annopol 2 będącej w pobliżu TrasyTtoruńskiej. Podczas zbiórki przyjmowane będą wielko i małogabarytowe sprzęty AGD, RTV, narzędzia elektryczne, baterie, świetlówki, sprzęt oświetleniowy, a także elektryczne zabawki.

Za przekazany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można otrzymać vouchery na zakupy w Centrum Outlet Factory Annopol. Wymianie  podlega zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny kompletny oraz baterie. lość voucherów jest ograniczona i wynosi ok. 200 sztuk, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zbiórki, na najmłodszych czekać będą dwa ekologiczne warsztaty - tworzenie recyklingowej biżuterii oraz pokaz eko mody, w którym wezmą udział dzieci, które odwiedzą tego dnia Factory. Dzieci będą mogły również wygrywać drobne upominki, biorąc udział w grach i zabawach „Zagraj w zielone, wygraj zielone!".

We wszystkich centrach Factory umieszczone zostały kosze do segregacji śmieci, a większość materiałów promocyjnych drukowanych jest na papierze ekologicznym. To już druga zbiórka elektro śmieci organizowana przez Factory Annopol. O tym, że zakupy można połączyć z działaniem prospołecznym i proekologicznym centra Factory przekonywały m.in. podczas warszawskiego etapu akcji Stylowy Recykling. Akcja polegała na zbiórce odzieży używanej. W ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać ponad 6 ton odzieży, która została przekazana Mazowieckiemu Oddziałowi Okręgowemu PCK.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA