PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Superman ma wzmocnić wizerunek Immofinanz Group

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 lis 2013 14:55

Superman ma wzmocnić wizerunek Immofinanz Group

Immofinanz Group podjął współpracę z firmą Warner Bros. Consumer Products Germany ma na celu uruchomienie kampanii wizerunkowej, w której występuje postać jednego z najbardziej znanych „super-bohaterów" w dziejach kina, Supermana - Clarka Kenta.

REKLAMA

Jest to pierwsza taka kampania reklamowa w historii Immofinanz Group. Będzie ona nadawana w stacjach telewizyjnych na kluczowych dla spółki rynkach, w tym w Polsce. Poprzez hasło kampanii „gdy Clark Kent woli zostać w biurze" Immofinanz kładzie nacisk na swoje kompetencje w zakresie oferowania powierzchni biurowej.

W ramach kampanii „Immofinanz Superman" przygotowano trzy różne spoty reklamowe, które zostały nagrane we współpracy z Warner Bros. Consumer Products, w imieniu DC Entertainment. Kampania oprócz telewizji obejmie także internet oraz reklamę w formacie DOOH (zewnętrzna reklama cyfrowa). Reklamy online uruchomiano w ostatnich dniach w Polsce, a także w Austrii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji i Rumunii. Natomiast kampania telewizyjna, oprócz Polski, jest dostępna również w Austrii i Czechach, począwszy od 4. listopada br. Ponadto elementy kampanii będą także widoczne na wielkopowierzchniowych banerach, które zostaną umieszczone na wielu budynkach biurowych Immofinanz na wspomnianych sześciu rynkach. Zakłada się, że zasięg całkowity tej kampanii przekroczy 100 mln kontaktów.

 - Kampanie wizerunkowe w sektorze nieruchomości biurowych w przeszłości nie zdarzały się często. Zdecydowaliśmy się jednak podjąć ten krok, aby spozycjonować Immofinanz, jako właściciela międzynarodowej marki w branży nieruchomości. Nasz cel zakłada, że jeśli ktoś pomyśli o biurze lub biurowcu, jego pierwszym skojarzeniem będzie Immofinanz, a także nasza szeroka oferta, elastyczność i zobowiązanie do dotrzymywania obietnic składanych klientom - powiedziała Karin Kernmayer, dyrektor marketingu w Immofinanz Group.

 - Nasze zarządzanie aktywami jest zorientowane na klienta, co komunikowaliśmy już w zeszłym roku za pomocą hasła »więcej niż biuro«. Oferujemy więcej niż samą tylko powierzchnię biurową, koncentrując się na naszych najemcach i ich pracownikach. Kampania z wykorzystaniem Supermana podejmuje ten temat z pewnym przymrużeniem oka. Jego postać gwarantuje wzrost świadomości w skali międzynarodowej w zakresie kompetencji Immofinanz na rynku biurowym - podsumował Dietmar Reindl, dyrektor sektora biurowego i logistycznego w Immofinanz Group.

 - Superman jest jedną z najsilniejszych marek licencjonowanych na całym świecie. Licencja Supermana ma coś, co jest unikalne dla „super-bohatera": postać pierwotnie rysunkową, symbol, który przemawia do wszystkich grup docelowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, widząc, że Immofinanz Group wykorzystuje siłę legendarnego symbolu Supermana (tzw. „S-Shield") do swojej kampanii wizerunkowej o znacznym zasięgu - powiedział Stefan Hausberg, dyrektor w zakresie products produktów konsumenckich w Warner Bros. Entertainment GmbH.

Na portfel sektora biurowego Immofinanz Group składa się 100 obiektów o wartości bilansowej w wysokości 2,61 mld euro. Wartość portfela biurowego Immofinanz Group w Polsce obejmuje 18 budynków, co oznacza w sumie 17,8 proc. całego portfela biurowego Grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA