PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trzecia edycja koncertów fortepianowych w Starym Browarze

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 kwi 2014 17:47

Trzecia edycja koncertów fortepianowych w Starym Browarze

Od 7. maja, w każdą środę o godzinie 18-tej, najzdolniejsi uczniowie i absolwenci poznańskich szkół muzycznych zagrają na otwartych dla publiczności koncertach w przestrzeniach Starego Browaru. W ciągu dwóch miesięcy zaprezentuje się 24. pianistów wykonując utwory fortepianowe: Bacha, Beethovena, Liszta, Schumanna czy Fryderyka Chopina.

REKLAMA

Każda z poznańskich szkół muzycznych zaprezentuje swoich najbardziej uzdolnionych uczniów, a z recitalami solowymi wystąpią znani poznańskiej publiczności pianiści Filip Wałcerz i Piotr Żukowski oraz, po raz pierwszy, uczestnicy poprzednich edycji.

Koncerty w cyklu „Młodzi wirtuozi na Szachownicy" mają charakter 45-minutowych otwartych, niezobowiązujących popołudniowych koncertów, na wzór koncertów w warszawskich Łazienkach. Publiczność ma do dyspozycji specjalnie przygotowane miejsca na widowni lub w okalających Szachownicę kawiarniach.

Cykl koncertów młodych, utalentowanych pianistów wywodzących się z poznańskich uczelni to kolejne ogólnodostępne przedsięwzięcie edukacyjno-artystyczne Starego Browaru.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA