PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zielone Arkady odwiedzili nietypowi goście

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 cze 2015 09:36

Zielone Arkady odwiedzili nietypowi goście

Choć oficjalne otwarcie największej galerii handlowej w Bydgoszczy planowane jest jesienią 2015 r., to już teraz Zielone Arkady cieszą się zainteresowaniem mieszkańców. Po wizycie na placu budowy koła Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictw przyszedł czas na przedszkolaków. Z okazji Dnia Dziecka pod okiem mistrzów budowy mali bydgoszczanie mogli od kuchni zobaczyć, jak wygląda murowanie i betonowanie oraz dowiedzieć się, co to kielnia.

REKLAMA

Pod okiem Mistrzów Budowy ze STRABAG z okazji Dnia Dziecka grupa ponad pięćdziesięciu przedszkolaków w wieku 5-6 lat mogła wcielić się w rolę murarza czy betoniarza. Najmłodsi bydgoszczanie ubrani w ochronne kaski, kamizelki i rękawice zobaczyli, jak z bliska wygląda prawdziwy plac budowy, a także poznawali kolejne etapy budowy, począwszy od kopania fundamentów, po przygotowanie szalunku, murowanie i brukowanie.

Budynek Zielonych Arkad jest jeszcze w trakcie budowy, ale już jesteśmy przygotowani na odwiedziny naszych pierwszych gości. Chcemy, aby nasza galeria od początku była miejscem spotkań i atrakcji dla mieszkańców. Oprócz szeregu udogodnień dla rodzin z dziećmi, planujemy również wiele wydarzeń skierowanych do najmłodszych bydgoszczan. Warsztaty edukacyjne „Dzieciaki na budowie” są jedynymi z pierwszych planowanych przez nas działań – Dariusz Krysiak, kierownik Projektu Zielone Arkady Bydgoszcz.

 Zorganizowane dla dzieci warsztaty były pierwszym z zaplanowanych przez Zielone Arkady działań skierowanych do najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy. Więcej atrakcji czekać będzie na mieszkańców podczas otwarcia galerii, które odbędzie się już jesienią tego roku. Zielone Arkady są największą galerią w Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Zielone Arkady będą jednym z największych centrów wybudowanych dotąd w Polsce przez ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. i największym obiektem łączącym funkcje handlowo - usługowo – rozrywkowe, zlokalizowanym w Bydgoszczy. Pomieści ponad 200 lokali o łącznej powierzchni handlowej ok. 51 tysięcy m2. Dodatkowo powstanie także 6-kondygnacyjny parking samochodowy na 1200 stanowisk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • BROMBERG 2015-08-18 02:08:41
    Jestem ciekaw czy rodzice tych malutkich Polskich dzieci wiedzieli na co narażają swoje pociechy i podpisali stosowne oświadczenia na uczestnictwo w takiej paradzie , a po drugie gdzie było zgłoszenie do urzędu miasta o organizacji pseudo dnia dziecka 5-6 lat .Wykorzystują małe nieświadome dzieci do reklamy budowy jaki obciach .Żadna osoba dorosła z mieszkańców BROMBERG nie zauważyła by coś się tam działo w dniu dziecka na placu budowy . Widać jedynie syf , butelki po alkoholu , śmieci wokół całej budowy .Dziękować BOGU , że nie doszło do tragedii z udziałem dzieci .

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA