PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zobacz wizualizacje Centrum Biurowego Neptun w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2012 10:42

Zobacz wizualizacje Centrum Biurowego Neptun w Gdańsku

19 września odbyło się oficjalne wmurowanie kamienia węgielnego pod Centrum Biurowe Neptun. Inwestycja realizowana przez Budimex S.A. ma zostać zakończona do końca 2013 roku. Pierwsi najemcy mają wejść do budynku od 2014 roku.

REKLAMA

- Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego jest ważnym etapem w realizacji każdej inwestycji. Ostatnio zwyczajowo wmurowanie następuje na etapie „stanu zero", tak jak w przypadku Centrum Biurowego Neptun. Tym bardziej nas cieszy, że mimo tak wczesnego etapu budowy odbiór inwestycji przez przyszłych najemców jest niezwykle pozytywny. W naszym zamyśle, Centrum Biurowe Neptun ma być najlepszym budynkiem biurowym w Gdańsku, zważywszy na jego lokalizację i architekturę. Ten pogląd podzielają także nasi najemcy, którzy zaufali nam podpisując pierwsze umowy najmu, co wróży inwestycji sukces komercyjny. Niemniej ważne jest też dla nas, aby ten obiekt stał się ikoną Wrzeszcza- odradzającej się dzielnicy handlowej Gdańska - skomentował Mieczysław Godzisz, prezes zarządu w Hines Polska.

Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Wrzeszcz, przy Alei Grunwaldzkiej, stanowiącej główną arterię łączącą centrum Gdańska z Sopotem i Gdynią.

Budynek oferować będzie  15 300 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 18 piętrach. Na parterze budynku znajdować się będzie chroniony hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaplanowano sale konferencyjne. Przewidziano ponadto miejsce na restaurację, kawiarnię oraz salon prasowy.

Autorem projektu architektonicznego budynku jest renomowana pracownia architektoniczna Aedas, wybrana przez Hines w wyniku konkursu przeprowadzonego na początku 2010 roku.

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie. Ilość dotychczasowych realizacji firmy, zarówno ukończonych, aktualnie prowadzonych, nabytych jak i zarządzanych obejmuje 1 192 nieruchomości o łącznej powierzchni niespełna 45 mln mkw. Hines posiada swoje biura w 108 miastach w 18 krajach kontrolując aktywa o wartości około 23.4 miliardów USD co czyni firmę jedną z największych na globalnym rynku nieruchomości.

Biuro regionalne Hines w Polsce zostało założone w 1997 roku w Warszawie. Od tego momentu Hines Polska prowadzi działania na polskim rynku nieruchomości realizując projekty inwestycyjne w największych miastach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA