PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes Korczowej Doliny: Najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji

 • Autor: Propertynews.pl
 • 06 maj 2011 16:42

Prezes Korczowej Doliny: Najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji

W pobliżu największego przejęcia granicznego pomiędzy Polską i Ukrainą powstaje unikalny w skali kraju projekt handlowo-dystrybucyjny. O postępach w realizacji i przyszłych planach inwestycyjnych związanych z kompleksem Korczowa Dolina rozmawiamy z prezesem spółki Andrzejem Rosińskim

REKLAMA

Wiosną tego roku ma zostać otwarta pierwsza hala kompleksu Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina. Na jakim etapie są prace związane z jego realizacją?

Prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. Z jednej strony sprzyja nam pogoda, z drugiej - co najważniejsze - uzyskaliśmy pełne finansowanie dla projektu.
Generalny wykonawca, firma Rex-Bud deklaruje, że ukończy wszystkie prace w czerwcu. Zakładany przez nas termin otwarcia to 30 czerwca 2011 roku. Do tego czasu powinniśmy zdążyć i z budową, i z komercjalizacją.

Korczowa Dolina to niszowy i unikalny w skali Polski format handlowy. Jak Państwa inwestycję odbiera rynek?

Choć Korczowa Dolina to zupełna nowość na handlowej mapie Polski i niełatwo się ją komercjalizuje, zainteresowanie najemców jest bardzo duże. Dlaczego? Otóż sieci handlowe i firmy producenckie, poprzez obecność w jednej z hal, mogą budować nowe rynki zbytu na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. Głośno komunikujemy, że wszystkim firmom, które nam zaufają, pomożemy zaistnieniu na tych rynkach.
Jednak największą barierą w komercjalizacji jest schematyczne myślenie: „żeby centrum handlowe odniosło sukces, musi być zlokalizowane w pobliżu dużych skupisk ludzkich". Przełamiemy ten stereotyp. Nasz obiekt jest oddalony 80 km od Rzeszowa i tyle samo od Lwowa, ale w pobliżu największego przejścia granicznego z Ukrainą, tuż przy autostradzie. Może w innej części Polski taki projekt nie miałby racji bytu, ale w tej lokalizacji ma olbrzymi potencjał.

Przyszłym najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji w państwach, które wcześniej wymieniłem. Małe i średnie firmy nie są w stanie uruchomić przedstawicielstwa np. na Ukrainie. Samodzielnie wynajęcie biura i nakłady na marketing przerastają ich możliwości. Tutaj jedyną inwestycją jest wynajęcie powierzchni, a my organizujemy wspólną dla ponad 200 najemców, w pierwszej fazie, i ponad 700, po otwarciu wszystkich hal, kampanię reklamową. Najpierw na Ukrainie, a następnie na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Mołdawii i Białorusi.

 • markoo 2011-10-26 19:04:02
  Przed halą stoją tylko samochody sprzedawców (nie wiadomo jak długo)To wielki niewypał. Dajcie spokój z pozostałymi halami!!!!!!!!!!!!!!!
 • pracownik 2011-08-22 13:51:58
  Korczowa Dolina to jeden wielki niewypał.
  Wszyscy kupuja na czarno i nikt nie bedzie tego robił przez Kasę fiskalną, a zwrot podatku to mały procent jak mozna nic nie placic!!!
  Chinczycy jak przyjda to tez nie bedą nic robic formalnie!!!
  A Nowe MARKI Dolce%Gabbana i Prada To nawet na to nie popatrzą .
  HaHaHaHa marzenia ścietej głowy .

  Wszystko tu jest lokalne i ten cały napompowany balon z kłamstwami pęknie szybciej niż to się wydaje !!!!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA