PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes Korczowej Doliny: Najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji

 • Autor: Propertynews.pl
 • 06 maj 2011 16:42

Prezes Korczowej Doliny: Najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji

W pobliżu największego przejęcia granicznego pomiędzy Polską i Ukrainą powstaje unikalny w skali kraju projekt handlowo-dystrybucyjny. O postępach w realizacji i przyszłych planach inwestycyjnych związanych z kompleksem Korczowa Dolina rozmawiamy z prezesem spółki Andrzejem Rosińskim

REKLAMA

Wiosną tego roku ma zostać otwarta pierwsza hala kompleksu Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina. Na jakim etapie są prace związane z jego realizacją?

Prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. Z jednej strony sprzyja nam pogoda, z drugiej - co najważniejsze - uzyskaliśmy pełne finansowanie dla projektu.
Generalny wykonawca, firma Rex-Bud deklaruje, że ukończy wszystkie prace w czerwcu. Zakładany przez nas termin otwarcia to 30 czerwca 2011 roku. Do tego czasu powinniśmy zdążyć i z budową, i z komercjalizacją.

Korczowa Dolina to niszowy i unikalny w skali Polski format handlowy. Jak Państwa inwestycję odbiera rynek?

Choć Korczowa Dolina to zupełna nowość na handlowej mapie Polski i niełatwo się ją komercjalizuje, zainteresowanie najemców jest bardzo duże. Dlaczego? Otóż sieci handlowe i firmy producenckie, poprzez obecność w jednej z hal, mogą budować nowe rynki zbytu na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. Głośno komunikujemy, że wszystkim firmom, które nam zaufają, pomożemy zaistnieniu na tych rynkach.
Jednak największą barierą w komercjalizacji jest schematyczne myślenie: „żeby centrum handlowe odniosło sukces, musi być zlokalizowane w pobliżu dużych skupisk ludzkich". Przełamiemy ten stereotyp. Nasz obiekt jest oddalony 80 km od Rzeszowa i tyle samo od Lwowa, ale w pobliżu największego przejścia granicznego z Ukrainą, tuż przy autostradzie. Może w innej części Polski taki projekt nie miałby racji bytu, ale w tej lokalizacji ma olbrzymi potencjał.

Przyszłym najemcom oferujemy najtańszy sposób budowania nowych kanałów dystrybucji w państwach, które wcześniej wymieniłem. Małe i średnie firmy nie są w stanie uruchomić przedstawicielstwa np. na Ukrainie. Samodzielnie wynajęcie biura i nakłady na marketing przerastają ich możliwości. Tutaj jedyną inwestycją jest wynajęcie powierzchni, a my organizujemy wspólną dla ponad 200 najemców, w pierwszej fazie, i ponad 700, po otwarciu wszystkich hal, kampanię reklamową. Najpierw na Ukrainie, a następnie na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Mołdawii i Białorusi.

 • markoo 2011-10-26 19:04:02
  Przed halą stoją tylko samochody sprzedawców (nie wiadomo jak długo)To wielki niewypał. Dajcie spokój z pozostałymi halami!!!!!!!!!!!!!!!
 • pracownik 2011-08-22 13:51:58
  Korczowa Dolina to jeden wielki niewypał.
  Wszyscy kupuja na czarno i nikt nie bedzie tego robił przez Kasę fiskalną, a zwrot podatku to mały procent jak mozna nic nie placic!!!
  Chinczycy jak przyjda to tez nie bedą nic robic formalnie!!!
  A Nowe MARKI Dolce%Gabbana i Prada To nawet na to nie popatrzą .
  HaHaHaHa marzenia ścietej głowy .

  Wszystko tu jest lokalne i ten cały napompowany balon z kłamstwami pęknie szybciej niż to się wydaje !!!!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA