PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wojciech Kuśpik: Polska Wschodnia to region z ogromnym potencjałem

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • 22 wrz 2014 08:27

Polska Wschodnia jest bardziej zielona, bardziej rolnicza, znajdują się tu inne gałęzie przemysłu, ale myślę, że to jest tylko atut. To jest region cały czas bardzo rozwojowy - podsumowuje Wschodni Kongres Gospodarczy jego inicjator Wojciech Kuśpik prezes PTWP SA.

REKLAMA

- Gdy pracowaliśmy nad Europejskim Kongresem Gospodarczym, co jakiś czas, a w ostatnich latach z dużą intensywnością, pojawiały się tematy dotyczące Polski Wschodniej i relacji z naszymi wschodnimi sąsiadami - mówi Wojciech Kuśpik.

- Uznaliśmy, że to nie Katowice, ale Białystok będzie bardzo fajnym miejscem na taką dyskusję - dodaje.

Zdaniem prezesa PTWP Polska Wschodnia to region z ogromnym potencjałem.

- Polska Wschodnia jest bardziej zielona, bardziej rolnicza, znajdują się tu inne gałęzie przemysłu, ale myślę, że to jest tylko atut. To jest region cały czas bardzo rozwojowy. A biznes gdzie inwestuje? Tam gdzie ma największe szanse wzrostu. Być może Polska Wschodnia będzie naszym regionem przyszłości - zauważa Wojciech Kuśpik.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA