PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galerie Unibail-Rodamco w świątecznej odsłonie

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 lis 2015 17:32

Galerie Unibail-Rodamco w świątecznej odsłonie Galeria Mokotów

Specjalnie zaprojektowane świąteczne dekoracje pojawiły się w trzech centrach zarządzanych przez grupę Unibail-Rodamco: Arkadii, Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej.

REKLAMA

Arkadia w tym roku została skąpana w blasku 200 000 migocących światełek, ozdobiła ją ponadto liczba 6 150 bombek w kolorze srebrnym i złotym. Nie zabraknie okazałych choinek oraz ogromnej bombki, w której można będzie wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w niezwykłej scenerii.

Główne wejście do Arkadii zdobią kurtyny świetlne w białym, ciepłym kolorze oraz sześć baldachimów światła. Na dziedzińcu stanie 18-metrowa choinka, udekorowana w koliste wzory. Latarnie także zyskały świąteczny wystrój.

Na dziedzińcu przed centrum ustawiono trzy kolorowe bombki. W największej z nich można wygodnie usiąść, a świąteczna dekoracja ma szansę stać się scenerią rodzinnych fotografii.

Świąteczne dekoracje towarzyszą klientom również wewnątrz Arkadii. Ich wizytówką stała się 8-metrowa choinka, ustawiona na I piętrze, przystrojona w 3 240 światełek oraz 1 012 bombek w kolorze złotym i srebrnym. 

W Arkadii zawisły ponadto 44 świetliste kule różnej wielkości, największe z nich o średnicach 3 metrów. Na I piętrze w strefie wypoczynku pojawiły się donice pełne złotych i srebrnych bombek, a w strefie foodcourtu dodatkowo udekorowano światełkami sześć drzew.

Świąteczne dekoracje Arkadii to łącznie 200 tys. punktów świetlnych. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych atrakcji w galerii to jedyne 18 KW/h.

Diamentowe święta w Galerii Mokotów

Tegoroczne dekoracje Galerii Mokotów nawiązują do najbardziej szlachetnych kamieni świata, a tuż po wejściu przed klientami roztacza się iście diamentowe pole. Zobaczymy tutaj 25 migoczących światłem diamentów różnej wielkości. Te szlachetne dekoracje dopełnia ponadto siedem olśniewających żyrandoli w ciepłym, białym kolorze. Każdy z nich zdobią diamenty oraz złote i srebrne bombki.

Gdy zapada zmrok, zapala się świąteczna iluminacja Galerii Mokotów z fasadą złożoną z ponad 13 720 światełek LED. Przy głównym wejściu stoi wysoka na 11 metrów choinka, która przyciąga wzrok ozdobami w kształcie świetlnych diamentów.

Druga, znajdująca się we wnętrzu Galerii, 10-metrowa choinka z dekoracjami nawiązującymi do diamentów, zdaje się przeczyć prawom fizyki, jako że ku zdumieniu odwiedzających lewituje nad ziemią.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA