PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galerie Unibail-Rodamco w świątecznej odsłonie

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 lis 2015 17:32

Galerie Unibail-Rodamco w świątecznej odsłonie Galeria Mokotów

Specjalnie zaprojektowane świąteczne dekoracje pojawiły się w trzech centrach zarządzanych przez grupę Unibail-Rodamco: Arkadii, Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej.

REKLAMA

Arkadia w tym roku została skąpana w blasku 200 000 migocących światełek, ozdobiła ją ponadto liczba 6 150 bombek w kolorze srebrnym i złotym. Nie zabraknie okazałych choinek oraz ogromnej bombki, w której można będzie wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w niezwykłej scenerii.

Główne wejście do Arkadii zdobią kurtyny świetlne w białym, ciepłym kolorze oraz sześć baldachimów światła. Na dziedzińcu stanie 18-metrowa choinka, udekorowana w koliste wzory. Latarnie także zyskały świąteczny wystrój.

Na dziedzińcu przed centrum ustawiono trzy kolorowe bombki. W największej z nich można wygodnie usiąść, a świąteczna dekoracja ma szansę stać się scenerią rodzinnych fotografii.

Świąteczne dekoracje towarzyszą klientom również wewnątrz Arkadii. Ich wizytówką stała się 8-metrowa choinka, ustawiona na I piętrze, przystrojona w 3 240 światełek oraz 1 012 bombek w kolorze złotym i srebrnym. 

W Arkadii zawisły ponadto 44 świetliste kule różnej wielkości, największe z nich o średnicach 3 metrów. Na I piętrze w strefie wypoczynku pojawiły się donice pełne złotych i srebrnych bombek, a w strefie foodcourtu dodatkowo udekorowano światełkami sześć drzew.

Świąteczne dekoracje Arkadii to łącznie 200 tys. punktów świetlnych. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych atrakcji w galerii to jedyne 18 KW/h.

Diamentowe święta w Galerii Mokotów

Tegoroczne dekoracje Galerii Mokotów nawiązują do najbardziej szlachetnych kamieni świata, a tuż po wejściu przed klientami roztacza się iście diamentowe pole. Zobaczymy tutaj 25 migoczących światłem diamentów różnej wielkości. Te szlachetne dekoracje dopełnia ponadto siedem olśniewających żyrandoli w ciepłym, białym kolorze. Każdy z nich zdobią diamenty oraz złote i srebrne bombki.

Gdy zapada zmrok, zapala się świąteczna iluminacja Galerii Mokotów z fasadą złożoną z ponad 13 720 światełek LED. Przy głównym wejściu stoi wysoka na 11 metrów choinka, która przyciąga wzrok ozdobami w kształcie świetlnych diamentów.

Druga, znajdująca się we wnętrzu Galerii, 10-metrowa choinka z dekoracjami nawiązującymi do diamentów, zdaje się przeczyć prawom fizyki, jako że ku zdumieniu odwiedzających lewituje nad ziemią.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA