PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Godzina dla Ziemi w centrach Unibail-Rodamco

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 mar 2016 17:41

Godzina dla Ziemi w centrach Unibail-Rodamco fot. Fotolia

W trzech warszawskich centrach Unibail-Rodamco: Arkadii, Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej 19 marca o godzinie 20.30 w zostaną przygaszone światła. W ten sposób centra po raz kolejny przyłączają się do ogólnoświatowej kampanii WWF „Godzina dla Ziemi”, która w tym roku szczególnie poświęcona jest żyjącym w Polsce i zagrożonym wyginięciem wilkom.

REKLAMA

Celem ósmej już polskiej edycji kampanii jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat oszczędzania energii i zmian klimatu oraz konieczności wprowadzenia na stałe w życie działań, przejawiających się troską o środowisko naturalne.

Tegoroczna odsłona Godziny dla Ziemi odbędzie się pod hasłem „Godzina dla wilka. Bądź głosem, którzy go nie mają”. Organizatorzy chcą bowiem zwrócić uwagę na problemy, z jakimi borykają się w Polsce te zwierzęta. Dziś w naszym kraju żyje około 1000 osobników tego gatunku, ginącego z powodu stereotypów panujących na jego temat. Wbrew powszechnej opinii, wilki nie są zagrożeniem dla człowieka, co więcej, są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania polskiej przyrody.

Ekologiczna akcja „Godzina dla Ziemi” przeprowadzana jest w marcu począwszy od 2007 roku. Pierwsza edycja odbyła się w Sydney, gdzie wzięło w niej udział 2,2 miliona osób. W kolejnej uczestniczyło już 50 milionów ludzi z 370 miast na całym świecie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA