PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Knight Frank w świątecznym nastroju

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 gru 2017 13:30

Knight Frank w świątecznym nastroju Fot. mat. pras.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli." - ten cytat przyświecał doradcom z Knight Frank, którzy zaangażowali się w szereg akcji charytatywnych.

REKLAMA

Firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji Synapsis. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazano na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. 

Poza darowizną finansową tradycyjnie firma zakupiła świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych Synapsis, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage.

Mikołajowie z Knight Frank pojawili się także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. 

W tym roku pracownicy Knight Frank  hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale … udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości!

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA