PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Knight Frank w świątecznym nastroju

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 gru 2017 13:30

Knight Frank w świątecznym nastroju Fot. mat. pras.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli." - ten cytat przyświecał doradcom z Knight Frank, którzy zaangażowali się w szereg akcji charytatywnych.

REKLAMA

Firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji Synapsis. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazano na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. 

Poza darowizną finansową tradycyjnie firma zakupiła świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych Synapsis, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage.

Mikołajowie z Knight Frank pojawili się także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. 

W tym roku pracownicy Knight Frank  hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale … udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości!

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA