PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kompetencje miękkie pod lupą Idea Hub w Manufakturze

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 19 sty 2018 10:30

Kompetencje miękkie pod lupą  Idea Hub w Manufakturze Fot. shutterstock

Według szacunków, na skutek automatyzacji w Polsce, za 20 lat ludzie przestaną wykonywać blisko jedną trzecią zawodów. W kontekście zachodzących transformacji rynku pracy, to właśnie rozwijanie umiejętności komunikowania się i kreatywnego myślenia będzie szansą na zmniejszenie skali tego zjawiska. Co robić, by przy nadmiarze obowiązków i informacji zachowywać twórcze myślenie i radość tworzenia? O tym będzie można porozmawiać z Łukaszem Zbieranowskim, współtwórcą łódzkiej firmy Fajne Chłopaki oraz właścicielem introligatorni Nieladaco, już 25 stycznia o godz. 19:00 w Idea Hub w Manufakturze.

REKLAMA

Łódź, plasując się w czołówce najbardziej kreatywnych miast w Polsce, kojarzona jest jako raj dla przedsiębiorców myślących nietuzinkowo. To z tego miasta wywodzą się m.in. takie firmy jak: Delia, Hexeline, Monnari, SuperHot czy Listonic. Miasto pełne jest inicjatyw wspierających rozwijanie kreatywności i kompetencji przedsiębiorców. Jedną z nich jest zbliżające się spotkanie networkingowe w łódzkim Idea Hub, podczas którego Łukasz Zbieranowski opowie o tym, czym jest dieta niskoinformacyjna oraz jak dbać o kreatywność prowadząc własny biznes. Podczas wydarzenia, goście będą mogli posłuchać o tym, jak nieco odmienne myślenie pozwala, nawet małym nakładem finansowym, pokonać konkurencję. Dowiedzą się także jak zarządzać bodźcami, by nie tracić energii na zbędne informacje oraz jak przygotować oryginalną identyfikację wizualną, by nowo otwierające się firmy miały szansę wypromowania się w różnych kanałach promocyjnych.

Łukasz Zbieranowski to współzałożyciel firmy Fajne Chłopaki, która specjalizuje się w projektach graficznych, reklamie, webdesignie oraz social media. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, między innymi przez amerykańskie czasopismo How, jako jedna z 10 najlepiej rokujących pracowni graficznych świata. W Polsce zdobyła m.in. Srebro w KTR. Fajne Chłopaki współpracują  z Wydawnictwem Czarnym, Państwowym Instytutem Wydawniczym, Łódź Film Commission, Narodowym Centrum Kultury Filmowej, Muzeum Emigracji w Gdyni, Instytutem Adama Mickiewicza i innymi. Co roku zostają doceniani przez „Politykę” jako projektanci okładek książek.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie z kontrahentem. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA