PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marks & Spen­cer wystartował z ofertą wielkanocną i podpadł klientom

  • Autor: Onet.pl
  • 03 sty 2014 17:33

Marks & Spen­cer wystartował z ofertą wielkanocną i podpadł klientom

Brytyjska sieć marka Marks & Spen­cer jeszcze nie pozbyła się bożonarodzeniowych dekoracji, a już kusi wielkanocną ofertą, co nie podoba się klientom - czytamy na stronach Onet.pl.

REKLAMA

Widok cze­ko­la­do­wych za­jęcy wiel­ka­noc­nych i pi­san­ek  na sklepowych półkach miał wy­wo­ła­łać falę obu­rze­nia wśród klien­tów su­per­mar­ke­tów, któ­rych zdaniem wiel­ka­noc­ne ak­ce­so­ria nie powinny pojawiać się zbyt szybko obok bożonarodzeniowych dekoracji. Krytyczne uwagi na ten temat zdegustowani klienci zamieszczali na jednym z portali społecznościowych - informuje Onet.pl.

Brytyjskie media po raz drugi na przełomie niespełna miesiąca donoszą o krytyce sklepów Marks & Spencer w mediach społecznościowych. W grudniu ub. roku wiele osób poparło na Facebooku kampanię nawołującą do bojkotu sieci w Wielkiej Brytanii. Ich oburzenie wywołał fakt, że muzułmańscy kasjerzy mają prawo odmawiać sprzedaży wieprzowiny i alkoholu, gdyż nie jest to zgodne z ich przekonaniami religijnymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA