PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marks & Spen­cer wystartował z ofertą wielkanocną i podpadł klientom

  • Autor: Onet.pl
  • 03 sty 2014 17:33

Marks & Spen­cer wystartował z ofertą wielkanocną i podpadł klientom

Brytyjska sieć marka Marks & Spen­cer jeszcze nie pozbyła się bożonarodzeniowych dekoracji, a już kusi wielkanocną ofertą, co nie podoba się klientom - czytamy na stronach Onet.pl.

REKLAMA

Widok cze­ko­la­do­wych za­jęcy wiel­ka­noc­nych i pi­san­ek  na sklepowych półkach miał wy­wo­ła­łać falę obu­rze­nia wśród klien­tów su­per­mar­ke­tów, któ­rych zdaniem wiel­ka­noc­ne ak­ce­so­ria nie powinny pojawiać się zbyt szybko obok bożonarodzeniowych dekoracji. Krytyczne uwagi na ten temat zdegustowani klienci zamieszczali na jednym z portali społecznościowych - informuje Onet.pl.

Brytyjskie media po raz drugi na przełomie niespełna miesiąca donoszą o krytyce sklepów Marks & Spencer w mediach społecznościowych. W grudniu ub. roku wiele osób poparło na Facebooku kampanię nawołującą do bojkotu sieci w Wielkiej Brytanii. Ich oburzenie wywołał fakt, że muzułmańscy kasjerzy mają prawo odmawiać sprzedaży wieprzowiny i alkoholu, gdyż nie jest to zgodne z ich przekonaniami religijnymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA