PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marriott wspiera Wioski Dziecięce

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 27 lis 2017 15:00

Marriott wspiera Wioski Dziecięce Fot. mat. pras.

Hotel Marriott przekazał ponad 74 tys. zł na rzecz Sos wioski dziecięce w Polsce. To suma zebrana we wrześniu i październiku na sfinansowanie programów wspierających młodych ludzi, będących w niekorzystnej sytuacji społecznej.

REKLAMA

74 110, 62 złotych – taka kwota widniała na symbolicznym czeku, przekazanym przez Hotel Marriott  dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce, podczas corocznej kolacji świątecznej organizowanej w hotelu Marriott.  Hotel Marriott przez dwa miesiące przekazywał na ten cel 1 euro od każdego posiłku zamówionego przez gości w hotelowych restauracjach

- Udział w tej akcji to dla nas coroczny obowiązek: wobec dzieci, którym pomagamy, a także wobec samych siebie. Chcemy i lubimy dzielić się tym, co mamy. Jesteśmy dumni będąc częścią ogromnej, corocznej kampanii  „You Eat, We Give”, dzięki której od 2012 roku pracownicy Marriott na całym świecie przepracowali dodatkowo ponad 50 tys. godzin w ramach wolontariatu, aby pomóc młodym ludziom budować drogę do kariery zawodowej. Zgromadziliśmy też  prawie 2 mln euro środków w gotówce. Nam ktoś kiedyś dał szansę, teraz robimy to samo dla innych młodych ludzi. Czuję, że podobnie jak ja, wszyscy w naszym Hotelu biorą udział w tej akcji z potrzeby serca – mówi Mariusz Paszkiel, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Hotelu Marriott w Warszawie.

W ramach realizowanej przez Marriott ogólnoeuropejskiej inicjatywy „World of Opportunity” („Świat Możliwości”), promocja You Eat, We Give ma na celu „Obranie kursu na zmianę” i walkę z bezrobociem wśród młodych ludzi poprzez dotacje na rzecz partnerskich organizacji charytatywnych. Tylko w tym roku, europejskie hotele biorące udział w inicjatywie You Eat We Give zebrały łącznie 362 tys euro.

Fundusze zgromadzone przez Marriott w Warszawie i inne europejskie lokalizacje zostaną przeznaczone na szkolenia zawodowe oraz szkolenia w zakresie kształtowania umiejętności społecznych organizowane przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA