PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nieoczywiste lokalizacje przyciągają inwestorów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 30 mar 2018 08:19

Nieoczywiste lokalizacje przyciągają inwestorów Jezioro Ukiel, fot Marcin Kierul

Coraz większa liczba dużych przedsiębiorstw decyduje się na ekspansję w kierunku niezagospodarowanych i dotychczas omijanych terenów. Inwestorzy zaczęli dostrzegać kompetentnych pracowników, którzy są w stanie zapewnić dobrą jakość pracy, a do tej pory zmuszeni byli rozwijać karierę zawodową poza rodzinnym regionem. Atrakcyjne miejsca, w których z sukcesem można otworzyć oddział swojej firmy, to często lokalizacje mniej oczywiste, z ogromnym, niewykorzystanym potencjałem. Warto przekonać się, jak wiele zmieniło się w ostatnim czasie.

REKLAMA

Wysoką jakość pracy za relatywnie niskie wynagrodzenie oferuje m.in. województwo warmińsko-mazurskie.  Niewykorzystany potencjał Olsztyna, a także dostęp do wielu wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców postrzega to miasto jako atrakcyjną przestrzeń do prowadzenia swojej działalności. Olsztyn to nie tylko malownicze miasto położone w atrakcyjnym turystycznie regionie. To także interesująca przestrzeń do rozwoju biznesu. Inwestycja w tę lokalizację opłaciła się już niejednemu przedsiębiorstwu, które z sukcesem rozwijają swoje oddziały w Olszynie. O profitach płynących z prowadzenia działalności na olsztyńskim rynku opowiedzą podczas spotkania w Warszawie przedstawiciele firm z sektora usług dla biznesu.

17 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Hilton Warsaw Hotel &Convention Centreodbędzie się konferencja z udziałem władz Olsztyna adresowana do przedsiębiorstw poszukujących atrakcyjnych miejsc do inwestowania. Organizatorami wydarzenia pt. „Czas na Warmię i Mazury. Czas na Olsztyn”sąUrząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Urząd Miasta Olsztyna.

 Wśród grona prelegentów pojawią się między innymi managerowie korporacji, które wiele lat temu rozpoczęły z powodzeniem budowę oddziałów na rynku olsztyńskim. Są to przedstawiciele firm: Citi Handlowy oraz Transcom Worldwide. Opowiedzą oni o rozwoju swoich przedsiębiorstw, o tym, jak wdrożyli nowe rozwiązania na rynek olsztyński i czym to zaowocowało.Uczestnicy konferencji dowiedzą się także, jak zmieniał się i jak będzie wyglądał za kilka latsektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Temu zagadnieniu przyjrzy się bowiem Paweł Panczyj,członek Zarządu Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Podczas konferencji wystąpią także: Prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz, przedstawiciel spółki INOPAz prezentacją dotyczącą wielofunkcyjnego projektu Centaurus, atakże reprezentant firmy Randstad, który przybliży uczestnikom wydarzenia tematykę employerbrandingu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA