PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nieznana strona Poznań City Center

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 lis 2015 14:41

Nieznana strona Poznań City Center Poznań City Center

Maszynownia, tryskaczownia czy serwerownia to tylko niektóre z punktów trasy photowalku po Poznań City Center. To pierwsze tego typu spotkanie społeczności patrzącej na świat przez obiektyw telefonu komórkowego w PCC. W wydarzeniu brało udział 14 pasjonatów fotografii mobilnej skupionych wokół Inastagramers Poznań.

REKLAMA

Dzięki fotografii mobilnej i innemu spojrzeniu na świat można zrobić niezwykłe ujęcia miejsc, które do tej pory wydawałyby się być mało interesujące. Przekonali się o tym uczestnicy instameetu, którzy podczas prawie dwugodzinnego spaceru po niedostępnych na co dzień miejscach Poznań City Center mieli okazję nie tylko dowiedzieć się o funkcjonowaniu centrum handlowego, ale przede wszystkim fotografować jego zakątki. Trasa fotograficznego spaceru objęła m.in. dach Poznań City Center z centralą wentylacyjną, pompownię pożarową, a także strefę dostaw i korytarz techniczny.

- Dzięki photowalk chcieliśmy ukazać nasze Centrum od tej zwykle niedostępnej strony,
a także przyczynić się do innego spojrzenia na Poznań City Center. Jak widać na zdjęciach, centrum handlowe to nie tylko pasaże, ale także niezwykle skomplikowana „maszyna” składająca się z setek instalacji zapewniających komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo odwiedzającym nasz obiekt - komentuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Jak wygląda codzienność pasjonata fotografii mobilnej, czy łatwo znaleźć odpowiednie ujecie i jak uchwycić chwilę opowiadał laureat Iphone Photography Awards 2015 – Michał Koralewski, którego krótka prelekcja rozpoczęła sobotnie spotkanie. Gwarancją udanego ujęcia w Poznań City Center jest m.in. poszukiwanie symetrii i linii wiodących. Ważną rolę odgrywają również światło, detale, a także proste formy, które bez problemu można znaleźć w centrum - wyjaśniał Koralewski.  

Podczas pierwszego Instameetu w Poznań City Center powstało prawie 100 zdjęć, które można odnaleźć na Instagramie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA