PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Puk, puk... Tu Skanska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 maj 2017 13:28

Puk, puk... Tu Skanska Generation Park

Już w ten weekend serce Woli zabije szybciej. Wszystko za sprawą kameralnych koncertów, wernisaży, spotkań kulturalnych i kina letniego, które zostały zaplanowane w ramach rozpoczynającego się wtedy Tygodnia Sąsiedzkiego na Woli. W ten sposób Skanska symbolicznie przywita sąsiadów swoich dwóch inwestycji biurowych – Spark i Generation Park.

REKLAMA

- Finał odbędzie się 30 maja, w Europejski Dzień Sąsiada, kiedy w zaprzyjaźnionym „Pokoju na lato” - pawilonie Muzeum Powstania Warszawskiego - symbolicznie wmurujemy kamienie węgielne pod nasze nowe wolskie projekty. Warszawiacy chcą rozwijać się zawodowo na Woli, ale też coraz chętniej spędzają tutaj wolny czas. Chcemy zachęcić ich do wspólnych aktywności i odkrycia ciekawych miejsc, które powstały w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego i „serka wolskiego - zapowiada Arkadiusz Rudzki, dyrektor biurowej spółki Skanska.

Skanska rozwija na Woli, w nowej biznesowej części Warszawy, nie tylko projekty biurowe. We współpracy z partnerami prowadzi też konsultacje społeczne, tworzy kameralne miejsca odpoczynku i inicjuje sezonowe aktywności dla społeczności lokalnej. Imprezy zaplanowane w ramach Tygodnia Sąsiedzkiego na Woli będą odbywały się: na Placu CytryNowym przy inwestycji Spark oraz w kreatywnych przestrzeniach ArtBoxu i Przestrzeni Otwartej tuż obok Generation Park. Tydzień Sąsiedzki zbiegnie się również z inauguracją letniej, corocznej inicjatywy Muzeum Powstania Warszawskiego - pawilonu rekreacyjno-kulturalnego „Pokój na lato”, która jest zaplanowana na 20 maja. W tym roku po raz kolejny odbędą się tam sezonowe koncerty, spotkania i warsztaty. Skanska jest partnerem przedsięwzięcia.

- Wola, dzięki drugiej linii metra i siatce połączeń transportowych, licznym inwestycjom nie tylko biurowym i coraz szerszej ofercie rozrywkowo-kulturalnej dziś przeżywa swój renesans. Od kilku lat aktywie bierzemy w tym udział, przyczyniając się do rozwoju dzielnicy. Współpracujemy bardzo blisko ze społecznością lokalną, partnerami społecznymi, fundacjami i instytucjami. Podjęliśmy działania na rzecz poprawy dostępności tej przestrzeni. W ubiegłym roku prowadziliśmy konsultacje społeczne i poznawaliśmy potrzeby sąsiadów. Stworzyliśmy też przyjazne miejsca spotkań, m.in. przy Rondzie Daszyńskiego, gdzie można przyjemnie, w różnorodny i wartościowy sposób spędzić czas z innymi. Spotkajmy się w maju na Woli na największej imprezie sąsiedzkiej – zaprasza Arkadiusz Rudzki.

Finał Tygodnia Sąsiedzkiego na Woli nastąpi w Europejski Dzień Sąsiada, czyli 30 maja. Wtedy, korzystając z gościnności „Pokoju na lato”, Skanska symbolicznie wmuruje kamienie węgielne pod dwa swoje najnowsze projekty Spark i Generation Park. Uroczystość poprzedzi kilkanaście imprez w trzech miejscach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA