PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rodzinny weekend z rybką MiniMini w Poznań City Center

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2016 16:27

Rodzinny weekend z rybką MiniMini w Poznań City Center

Potrafi nauczyć zasad savoir vivre, pokazuje jak dbać o zdrowie, a przede wszystkim zna ją każde dziecko – Rybka MiniMini już w najbliższy weekend zagości w Poznań City Center.

REKLAMA

Przez dwa dni (21 i 22 maja) od godziny 10.00 do 20.00 dzieciaki w wieku od 5 do 10 lat będą mogły wziąć udział w castingu do nowego programu „Wygibajki”. Wszystkie dzieci zapraszamy do spotkania oraz wspólnych zabaw z Rybką MiniMini.

Kącik plastyczny i edukacyjny oraz kino MiniMini+ to główne atrakcje najbliższego weekendu w Poznań City Center. Przez dwa dni wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział we wspólnej zabawie. Odwiedzając  kącik plastyczny dzieciaki staną się artystami i stworzą swoje małe dzieła sztuki, których tematem przewodnim będzie ukochana Rybka MiniMini. Dla małych odkrywców przygotowano także kącik edukacyjny, a wraz z nim zajęcia z savoir vivre. Maluchy poznają również najpiękniejsze polskie przysłowia oraz dowiedzą się jak bezpiecznie zachować się na drodze. Po niesamowitych wyzwaniach dzieci zobaczą swoje ulubione programy i bajki w kinie MiniMini+.  Nad całością wydarzeń będzie czuwać sama bohaterka – Rybka MiniMini z którą wszyscy chętni zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. Przez dwa dni na specjalnej scenie w głównej rotundzie Poznań City Center każdy maluch będzie mógł zaśpiewać, zatańczyć czy recytować. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami specjalnymi. 

Najbliższy weekend będzie pełen atrakcji przede wszystkim dla najmłodszych. Chcemy, aby wszystkie wydarzenia jakie organizujemy dla dzieci były doskonałą propozycją rodzinnie spędzonego czasu. Zapraszamy wszystkich małych poznaniaków do udziału we wspólnej zabawie i castingu – dodaje Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.

Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej stacji 15 czerwca. Natomiast małe gwiazdy programu muzyczno – tanecznego „Wygibajki”, w którym uczestnicy będą uczyli się układów tanecznych oraz wykonywali piosenki, będzie można oglądać już jesienią na antenie MiniMini+.

Weekend z Rybką MiniMini połączony z castingiem będzie trwał od 21 do 22 maja w godzinach od 10.00 do 20.00. Kąciki zabaw będą ulokowane w pasażach Poznań City Center. Wstęp jest bezpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA