PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Teatr pod patronatem Echo Investment

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 lip 2016 16:46

Teatr pod patronatem Echo Investment

Jedna z najsłynniejszych sztuk Szekspira, „Jak Wam się podoba” zostanie wystawiona na terenie warszawskiego Domu Słowa Polskiego. Premiera spektaklu w reżyserii Johna Weisgerbera odbędzie się 15 lipca br. W przedstawieniu udział wezmą aktorzy Teatru IMKA. Patronem wydarzenia jest Echo Investment.

REKLAMA

Szekspir w parku to idea teatru dostępnego dla wszystkich, zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych w latach 60. Z okazji przypadającej w tym roku 400. rocznicy śmierci wybitnego dramaturga, teatr IMKA podjął się realizacji pomysłu reżysera Johna Weisgerbera i przeniesienia na warszawski grunt międzynarodowego projektu, którego misją jest przedstawienie dzieł Szekspira w sposób przystępny, zabawny i inspirujący dla odbiorców.

Premiera sztuki odbędzie się 15 lipca o godzinie 19:00 w Domu Słowa Polskiego przy ulicy Miedzianej w Warszawie. Piątkowy spektakl zainauguruje serię sześciu spektakli, zorganizowanych przez Teatr IMKA, pod patronatem Echo Investment.

- W 2016 roku cały świat obchodzi 400-lecie śmierci Szekspira i w związku z tym jubileuszem mam nadzieję zaszczepić również w Warszawie ideę, jaka przyświeca projektowi „Szekspir w parku”. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć nie tylko do sympatyków i stałych bywalców stołecznych teatrów, ale przede wszystkim do tych, którzy do teatru – z różnych względów – zaglądają rzadziej – mówi John Weisgerber, pomysłodawca i reżyser spektaklu.

Kolejne spektakle odbędą się 16,17,22,23,24 lipca na dziedzińcu Domu Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej 11 w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA