PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkanocny spektakl dla najmłodszych w Starym Browarze

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 mar 2016 10:51

Wielkanocny spektakl dla najmłodszych w Starym Browarze fot. Teatr NajNaj

Jak co roku Stary Browar zaprasza dzieci na spektakl wielkanocny. Tym razem będzie to „Świat”, najnowsze przedstawienie Teatru NajNaj. Towarzyszyć mu będzie ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla przedszkoli z podpoznańskich gmin, w którym nagrodą jest ponad 1,5-metrowy zając Starego Browaru.

REKLAMA

Twórcy przedstawienia „Świat” zapraszają małych widzów i ich opiekunów do przyjrzenia się czterem krainom jak czterem stronom świata. Każda z nich to nowe wrażenia i nowe zachwyty. Będzie można popływać z meduzami, które łaskoczą zamiast parzyć, wspiąć się na szczyty gór, by odnaleźć echo, nauczyć się tańca motyli na pełnej kwiatów łące oraz poznać zasady miejskiego ruchu i bezruchu.

W spektaklu wykorzystano zasady integracji sensorycznej. Spektakl trwa pół godziny, po czym aktorzy zapraszają widzów do wspólnej zabawy.

Spektakl wyreżyserował Tomasz Poniży, aktor, reżyser oraz instruktor zajęć dla najmłodszych dzieci. Na scenie towarzyszyć mu będzie Karolina Zieleń - otwarta, uśmiechnięta, pełna energii absolwentka PWST we Wrocławiu. Za scenografię odpowiada Natalia Maciejewska, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a muzykę napisał Igor Szulc, pianista i kompozytor, znany głównie z projektów związanych z muzyką elektroniczną i filmową.

Spektakl odbędzie się dwukrotnie w niedzielę 13 marca: o godz. 12:00 i 14:00, a w przerwie, około godz. 13:00 ogłoszone zostaną wyniki 3. wielkanocnego konkursu plastycznego dla przedszkolaków. Konkurs, który odbywał się w wielu podpoznańskich gminach, specjalnym patronatem objął Starosta Poznański. Główną nagrodą jest ponad 1,5‑metrowy zając Starego Browaru dla zwycięskiego przedszkola, nie zabraknie też nagród indywidualnych. Prace konkursowe, tym razem w wersji 3D, będzie można podziwiać na wystawie w skrzydle Pasaż od 11 do 26 marca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA