PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Donald Tusk powołał pełnomocnika rządu ds. systemu informacji o nieruchomościach

  • Autor: PAP
  • 16 paź 2012 20:04

Premier Donald Tusk powołał sekretarza stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Włodzimierza Karpińskiego na stanowisko pełnomocnika rządu do spraw rządowego Programu Rozwoju Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach.

REKLAMA

Karpiński został powołany na stanowisko z dniem 15 października br. - podało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu.

Włodzimierz Karpiński, poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, jest związany z administracją od 1994 r. W sierpniu 2011 r. został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, a od listopada 2011 r. objął stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji (MAiC), gdzie m.in. sprawuje nadzór nad prowadzeniem spraw objętych działem administracji rządowej - administracja publiczna, z wyłączeniem spraw związanych z współpracą z jednostkami samorządu terytorialnego. Karpiński w MAiC zajmuje się także prowadzeniem spraw wynikających z nadzoru ministra nad Głównym Geodetą Kraju, Instytutem Geodezji i Kartografii w Warszawie oraz Krajową Komisją Uwłaszczeniową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA