PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódź ma nowego wiceprezydenta

  • Autor: PAP
  • 02 mar 2012 08:12

B. wiceminister transportu Radosław Stępień został nowym wiceprezydentem Łodzi. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Banaszka - poinformowała prezydent miasta Hanna Zdanowska. Pracę w resorcie Stępień zakończył z końcem lutego.

REKLAMA

Prezydent Zdanowska wyraziła nadzieję, że nowy wiceprezydent "wykaże więcej społecznej wrażliwości i będzie komunikować się z łodzianami". Przyznała, że od dawna chciała pracować z wiceministrem, czekała tylko, kiedy - jak to określiła - "będzie mogła go wciągnąć na pokład".

Nowy wiceprezydent zajmie się kwestią dróg, budynków komunalnych i czystością miasta. Jak powiedział, chciał wrócić do Łodzi "z różnych przyczyn, także osobistych". "Przede wszystkim, żeby wesprzeć panią prezydent. Byłem wysłany do Warszawy na cztery lata i teraz wracam" - mówił.

Stępień jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Był dyrektorem w Łódzkim Urzędzie Marszałkowskim i Urzędzie Miasta Łodzi. Od listopada 2007 roku pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego ministra infrastruktury.

W resorcie infrastruktury odpowiedzialnym za drogi został w marcu 2009 r. Po ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych premier Donald Tusk powołał go na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. W środę rzecznik resortu poinformował o odwołaniu Stępnia ze stanowiska

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA