PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwsze w Polsce stowarzyszenie kobiet rynku nieruchomości debiutuje na targach MIPIM

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 mar 2015 15:06

Pierwsze w Polsce stowarzyszenie kobiet rynku  nieruchomości debiutuje na targach MIPIM

Women In Real Estate in Poland (WIREP), pierwsze w Polsce stowarzyszenie skupiające kobiety związane z branżą nieruchomości komercyjnych, debiutuje na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, które odbędą się w dniach 10-13 marca 2015 r. we francuskim Cannes.

REKLAMA

Stowarzyszenie WIREP skupia kobiety z całej Polski, reprezentujące różne zawody i specjalizacje, które są profesjonalnie związane z sektorem nieruchomości komercyjnych. Organizacja stawia sobie za cel wspomaganie ciągłego rozwoju zawodowego kobiet, promowanie ich równego traktowania, jak również stworzenie najszerszej w Polsce platformy do nawiązywania kontaktów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

- WIREP zostało stworzone przez kobiety dla kobiet. - mówi Renate Kremer, prezes zarządu WIREP. - Dzisiejsza rzeczywistość stawia przed nami wiele wyzwań, jak choćby konieczność zręcznego wcielania się w wiele ról, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kluczowe zatem staje się działanie w grupie - dzielenie się pomysłami i doświadczeniami, udzielanie sobie wparcia, a przez to świadome kształtowanie swojego rozwoju zawodowego.

Dotychczas w naszej branży brakowało takiej instytucji, dedykowanej kobietom i ich specyficznym potrzebom. Naszą ambicją jest nie tylko wypełnienie tej luki, ale także stworzenie największej i prężnie działającej organizacji dla profesjonalistek z sektora nieruchomości komercyjnych - dodaje Kremer.

Jednym z pierwszych działań jest obecność przedstawicieli WIREP na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM. Renate Kremer podkreśla: - Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w MIPIM. To dla nas niepowtarzalna okazja do spotkań i rozmów z przedstawicielkami naszej branży, które przyjechały na targi z całej Polski, jak również do nawiązywania kontaktów z kobietami i podobnymi organizacjami z całej Europy.

Targi MIPIM to największe, obok Expo Real w Monachium, wydarzenie o tematyce nieruchomościowej w Europie i na świecie. W jego trakcie deweloperzy, architekci, inwestorzy oraz przedstawiciele administracji centralnej i samorządowej oraz potencjalni najemcy spotykają się, aby rozmawiać o możliwościach współpracy biznesowej. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło ponad 31 000 uczestników z 93 krajów.

Women In Real Estate in Poland (WIREP) - Kobiety z Branży Nieruchomości w Polsce - jest pierwszym w Polsce stowarzyszeniem skupiającym kobiety zawodowo związane z branżą nieruchomości komercyjnych. Stowarzyszenie powstało w grudniu 2014 r. w Warszawie i aktualnie działa w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Misją stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju zawodowego, promowanie równego traktowania kobiet i aktywne kształtowanie ich pozycji w branży nieruchomości komercyjnych poprzez stworzenie ogólnopolskiej platformy umożliwiającej nawiązywanie kontaktów i wymianę myśli. Cele te WIREP realizuje poprzez szeroko zakrojoną działalność obejmującą m.in. organizowanie cyklicznych spotkań, warsztatów i szkoleń, konferencji, wydawanie publikacji, współpracę z jednostkami naukowymi oraz współpracę z międzynarodowymi organizacjami o podobnym profilu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA