PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwsze w Polsce stowarzyszenie kobiet rynku nieruchomości debiutuje na targach MIPIM

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 mar 2015 15:06

Pierwsze w Polsce stowarzyszenie kobiet rynku  nieruchomości debiutuje na targach MIPIM

Women In Real Estate in Poland (WIREP), pierwsze w Polsce stowarzyszenie skupiające kobiety związane z branżą nieruchomości komercyjnych, debiutuje na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, które odbędą się w dniach 10-13 marca 2015 r. we francuskim Cannes.

REKLAMA

Stowarzyszenie WIREP skupia kobiety z całej Polski, reprezentujące różne zawody i specjalizacje, które są profesjonalnie związane z sektorem nieruchomości komercyjnych. Organizacja stawia sobie za cel wspomaganie ciągłego rozwoju zawodowego kobiet, promowanie ich równego traktowania, jak również stworzenie najszerszej w Polsce platformy do nawiązywania kontaktów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

- WIREP zostało stworzone przez kobiety dla kobiet. - mówi Renate Kremer, prezes zarządu WIREP. - Dzisiejsza rzeczywistość stawia przed nami wiele wyzwań, jak choćby konieczność zręcznego wcielania się w wiele ról, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kluczowe zatem staje się działanie w grupie - dzielenie się pomysłami i doświadczeniami, udzielanie sobie wparcia, a przez to świadome kształtowanie swojego rozwoju zawodowego.

Dotychczas w naszej branży brakowało takiej instytucji, dedykowanej kobietom i ich specyficznym potrzebom. Naszą ambicją jest nie tylko wypełnienie tej luki, ale także stworzenie największej i prężnie działającej organizacji dla profesjonalistek z sektora nieruchomości komercyjnych - dodaje Kremer.

Jednym z pierwszych działań jest obecność przedstawicieli WIREP na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM. Renate Kremer podkreśla: - Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w MIPIM. To dla nas niepowtarzalna okazja do spotkań i rozmów z przedstawicielkami naszej branży, które przyjechały na targi z całej Polski, jak również do nawiązywania kontaktów z kobietami i podobnymi organizacjami z całej Europy.

Targi MIPIM to największe, obok Expo Real w Monachium, wydarzenie o tematyce nieruchomościowej w Europie i na świecie. W jego trakcie deweloperzy, architekci, inwestorzy oraz przedstawiciele administracji centralnej i samorządowej oraz potencjalni najemcy spotykają się, aby rozmawiać o możliwościach współpracy biznesowej. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło ponad 31 000 uczestników z 93 krajów.

Women In Real Estate in Poland (WIREP) - Kobiety z Branży Nieruchomości w Polsce - jest pierwszym w Polsce stowarzyszeniem skupiającym kobiety zawodowo związane z branżą nieruchomości komercyjnych. Stowarzyszenie powstało w grudniu 2014 r. w Warszawie i aktualnie działa w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Misją stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju zawodowego, promowanie równego traktowania kobiet i aktywne kształtowanie ich pozycji w branży nieruchomości komercyjnych poprzez stworzenie ogólnopolskiej platformy umożliwiającej nawiązywanie kontaktów i wymianę myśli. Cele te WIREP realizuje poprzez szeroko zakrojoną działalność obejmującą m.in. organizowanie cyklicznych spotkań, warsztatów i szkoleń, konferencji, wydawanie publikacji, współpracę z jednostkami naukowymi oraz współpracę z międzynarodowymi organizacjami o podobnym profilu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA