PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Społeczne nastroje w marcu uległy poprawie, ale wciąż przeważają pesymiści

  • Autor: PAP
  • 19 mar 2014 14:15

W marcu 23 proc. badanych ocenia, że sprawy w Polsce zmierzają w dobrym kierunku, a 62 proc. Polaków jest przeciwnego zdania - wynika z sondażu Zespołu Badań Społecznych OBOP w TNS Polska. W porównaniu do lutego odsetek optymistów wzrósł o 4 pkt. proc., a pesymistów spadł o 5 pkt. proc.

REKLAMA

- Prawie co czwarty Polak (23 proc.) uważa, że sprawy w Polsce zmierzają w dobrym kierunku. Przeciwnego zdania jest jednak większość badanych (62 proc.), a 15 proc. respondentów nie udziela jednoznacznej odpowiedzi - napisano w środowym komunikacie.

- Porównując bieżące wyniki do wyników sprzed miesiąca, zauważa się jednak tendencję zwyżkową. Pozytywnych ocen biegu spraw w Polsce przybyło o 4 punkty procentowe. Natomiast oceny negatywne spadły o 5 punktów procentowych - dodano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA