PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TNS Polska: Nieznaczna poprawa nastrojów społecznych w listopadzie

  • Autor: PAP
  • 21 lis 2013 18:13

W porównaniu do wyników z poprzedniego miesiąca w listopadzie wskaźniki nastrojów społecznych uległy nieznacznej poprawie - wynika z sondażu Zespołu Badań Społecznych OBOP w TNS Polska.

REKLAMA

"Prawie jedna piąta badanych (18 proc.) uważa, że sprawy w Polsce idą w dobrym kierunku. Jednak zdecydowana większość (70 proc.) źle ocenia sytuację w kraju. Pozostali (12 proc.) nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytanie" - napisano w komunikacie.

"Porównanie bieżących wyników z wynikiem z października pokazuje nieznaczny wzrost pozytywnych ocen biegu spraw w kraju (wzrost o 5 punktów procentowych). Analogicznie, w ocenach negatywnych notuje się spadek o 7 punktów procentowych. Nieznacznie wzrasta odsetek respondentów, którzy wybrali odpowiedź +trudno powiedzieć+ (o 2 punkty procentowe)" - dodano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA