PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Brakuje profesjonalnego doradztwa przy projektach PPP

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 paź 2013 11:47

Projekty realizowane w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego to trudne inwestycje. Trzeba umieć zidentyfikować wszystkie ryzyka i je wycenić. To wymaga profesjonalizmu - uważa Irena Herbst, prezes zarządu Fundacji Centrum PPP.

REKLAMA

Irena Herbst jako jeden z głównych problemów przy planowaniu inwestycji w formule PPP podaje brak korzystania z profesjonalnego doradztwa firm zewnętrznych. - Inaczej dzieje się zagranicą - podkreśla. - Tam, gdzie nie korzysta się z takiego doradztwa, jedynie 10 proc. inwestycji PPP dochodzi do skutku - wyjaśnia. 

Prezes Fundacji Centrum PPP zaznacza, że "prymusem" w skuteczności działań na rzecz PPP są w Polsce Śląsk i woj. pomorskie.

Więcej o PPP i planowaniu przestrzennych rozwoju miast i regionów: Planowanie przestrzenne motorem rozwoju miast i regionów

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA