PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prokuratura stawia zarzuty senatorowi Kogutowi

  • Autor: Gazeta Krakowska
  • 29 sty 2018 14:59

Prokuratura stawia zarzuty senatorowi Kogutowi Fot. Shutterstock

Jednym z wątków śledztwa przeciwko Stanisławowi Kogutowi jest wizyta senatora u prezydenta Krakowa w sprawie inwestycji w miejsce hotelu Cracovia - podała Gazeta Krakowska. Władze miasta i konserwator zabytków twierdzą jednak, że nacisków nie było.

REKLAMA

We wniosku prokuratury do Senatu o areszt dla Stanisława Koguta, do którego dotarła Gazeta Krakowska, śledczy wprost stwierdzają, że senator spotkał się z prezydentem Krakowa.

„Ze zgromadzonego materiału wynika, że Stanisław Kogut wraz z innymi osobami organizował i odbywał spotkania (…) z Wojewodą Małopolskim - Józefem Pilchem oraz Prezydentem Miasta Krakowa - Jackiem Majchrowskim, z którymi spotkał się między innymi w dniu 25 sierpnia 2016 roku, przy udziale przedstawiciela spółki Avatar Project Echo 119” - czytamy w piśmie prokuratury, na które powołuje się gazeta.

Wojewódzki konserwator zabytków Jan Janczykowski twierdzi, że żadnych nacisków nie było i nie spotkał się z żadną z osób związanych ze sprawą. Finalnie wydał decyzję o wpisaniu Cracovii do rejestru zabytków - niekorzystną dla Echo Investment.

Przeczytaj również: Władze Krakowa zabierają głos w sprawie hotelu Cracovia

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA