PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dział rynków kapitałowych DTZ wzmocniony o trzy nowe osoby

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 cze 2013 16:13

Dział rynków kapitałowych DTZ wzmocniony o trzy nowe osoby

DTZ Polska poinformował o powołaniu trzech nowych pracowników wyższego szczebla w swoim biurze w Warszawie. Nowi członkowie zespołu dołączą do Marka Paczuskiego, który niedawno reprezentował firmę Segro w nabyciu 50 000 mkw. parku logistycznego w Warszawie, jak i doradzał firmie T-Mobile w ramach projektu dotyczącego siedziby firmy.

REKLAMA

Craig Maguire objął funkcję Senior Director, dyrektora rynków kapitałowych DTZ Polska. Craig Maguire ma ponad 12-letnie doświadczenie na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, gdzie doradzał głównym funduszom i deweloperom w transakcjach na ponad mln mkw. na terenie Polski. Przed DTZ, Craig Maguire był dyrektorem zarządzającym w Pinnacle/ Point Park Properties (P3), jak również inwestorem i deweloperem nieruchomości przemysłowych oraz logistycznych działającym w imieniu międzynarodowych funduszy Merrill Lynch oraz Arcapita. Craig Maguire jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS).

Mira Kantor-Pikus dołączyła, jako dyrektor i szef doradztwa strategicznego rynków kapitałowych DTZ. Przez 12 lat pracowała na stanowiskach kierowniczych w Grupie ING, gdzie była odpowiedzialna za leasing oraz finansowanie strukturalne, doradztwa korporacyjnego jak również przygotowywania różnych strategii handlowych. Mira Kantor-Pikus sfinalizowała wiele transakcji nieruchomościowych z podmiotami gospodarczymi oraz z międzynarodowymi inwestorami na kwotę ponad EUR 300 mln, była też zaangażowana w tworzenie nowych transakcji włączając pierwsze w Polsce transakcje leasingu pozabilansowego zgodne z US GAAP i polskimi regulacjami. Mira Kantor-Pikus również uczestniczyła w generowaniu oraz restrukturyzacji transakcji kredytowych w Europie Centralnej i Wschodniej we wszystkich sektorach nieruchomościowych. W ostatnim roku Mira Kantor-Pikus ukończyła z wyróżnieniem Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Łukasz Maciak dołączył do zespołu Rynków Kapitałowych DTZ jako dyrektor. Był dyrektorem w dziale Inwestycji Komercyjnych w BZ WBK TFI, inwestorem zarządzającym funduszami Arki. Maciak był członkiem zarządu ponad 20 spółek celowych, posiadających aktywa o wartości ponad 150 mln euro. Posiada Polską licencję maklerską jak i licencję zarządcy i jest uprawnionym rzeczoznawcą. Dodatkowo jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS).

- Jest mi niezmiernie miło, że Craig, Mira i Łukasz dołączyli do naszego zespołu - powiedział Alan Colquhoun, Country Head DTZ Polska. - Wraz z Markiem Paczuskim na pokładzie będziemy mieli doskonały, wiodący zespół Rynków Kapitałowych, który jest dobrze przygotowany do zwiększenia usług oferowanych naszym klientom i osiągnięcia celów firmy. Jak również skutecznie działać z pozostałymi liniami biznesowymi DTZ w Polsce, zważywszy, że dział Rynków Kapitałowych poszerzy swoją linię usług o Doradztwo Strategiczne wraz z dołączeniem do naszego biura w Londynie Paula Boursicana, szefa Inwestycji Międzynarodowych na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w DTZ (Head of International Investment, EMEA) - dodaje Alan Colquhoun.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA