PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowe wyniki dla Działu Rynków Kapitałowych CBRE

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 lip 2013 10:24

CBRE, ogłosiła wyniki Działu Rynków Kapitałowych w Polsce za pierwsze półrocze 2013 r. pod względem udziału w rynku. Osiągnął on udział w wysokości 32 procent, co stanowi rekordowy wynik tego działu w historii firmy.

REKLAMA

CBRE było wiodącym agentem transakcyjnym na rynku polskim, doradzając przy trzech spośród czterech największych transakcji inwestycyjnych, w tym przy zakupie biurowców Senator, Green Corner i New City.

Dział Rynków Kapitałowych CBRE uczestniczył w pierwszym półroczu 2013 r. w transakcjach inwestycyjnych na łączną kwotę 337 milionów euro.

- Jednym z naszych głównych celów w ciągu ostatnich 3 lat było umocnienie obecności na polskim rynku kapitałowym. Dzisiaj mamy wiodącą pozycję w transakcjach zakupu nieruchomości biurowych, handlowych i przemysłowych i zamierzamy ją utrzymać, komentuje Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

- Żadna inna firma w sektorze nieruchomości nie jest tak aktywna na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Klienci mogą korzystać z naszego doświadczenia i wiedzy dotyczącej rynku inwestycyjnego CEE, a nasze unikalne metody pozwalają na skuteczne wyszukiwanie możliwości, które odpowiadają strategicznym celom komercyjnym naszych klientów, dodał Mike Atwell, starszy dyrektor kierujący Działem Rynków Kapitałowych CBRE w Europie Środkowo Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA