PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie zainteresowanie dobrymi produktami inwestycyjnymi w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 lut 2014 09:49

Rośnie zainteresowanie dobrymi produktami inwestycyjnymi w Europie Środkowo-Wschodniej

W 2013 roku łączny wolumen transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wyniósł ponad 10 miliardów euro. To najlepszy rezultat uzyskany w tym sektorze od 2008 roku - podaje CBRE.

REKLAMA

- Rok 2013 był rokiem aktywnym i ciekawym dla firmy CBRE. Nasz zespół rynków kapitałowych przeprowadził transakcje o łącznej wartości 1.2 miliarda euro, będąc zaangażowanym w największe umowy kupna i sprzedaży na rynku, takie jak sprzedaż portfela nieruchomości Charter Hall funduszowi Tristan, zakup Galerii Kazimierz w Krakowie przez Invesco, zakup projektu Andel Park w imieniu GLL w Czechach czy sprzedaż Infoparku w Budapeszcie funduszowi Bluehouse - powiedział Mike Atwell, starszy dyrektor kierujący działem rynków kapitałowych CBRE w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zespół rynków kapitałowych firmy CBRE w Europie Środkowo-Wschodniej składa się z 30 specjalistów, którzy zajmują się doradztwem inwestycyjnym w Austrii, Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rosji, Słowacji, Rumunii oraz w Rosji.

- Rok 2014 zaczął się od optymistycznych informacji i już niedługo będziemy mogli ogłosić zamknięcie kolejnych, dużych transakcji. W tym momencie zajmujemy się sprzedażą i zakupem kilku poważnych projektów w imieniu naszych Klientów, takich jak np. sprzedaż Placu Unii, jednego z najbardziej prestiżowych budynków biurowo-handlowych w Warszawie, którego właścicielem jest Liebrecht & Wood / BBI Development SA.
Posiadamy zespół dedykowanych specjalistów pracujących nad transakcjami w sektorze handlowym, biurowym oraz magazynowym. Jesteśmy zaangażowani w najbardziej znaczące transakcje mające miejsce w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Doświadczenia pozwalają nam doskonale zrozumieć szeroki zakres kryteriów inwestycyjnych nabywców i sprzedających oraz zdobyć ich zaufanie - dodaje Mike Atwell.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA