Centra handlowe | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Nowa kawiarnia w Manufakturze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-kawiarnia-w-manufakturze,76370.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/52/70/055270_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 17:20:00 +0200 <![CDATA[Co nowego w podatkach? Podpowie Agora Bytom]]> http://www.propertynews.pl/marketing/co-nowego-w-podatkach-podpowie-agora-bytom,76369.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/83/92/058392_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 16:43:00 +0200 <![CDATA[Reserved na planie Dekady Sieradz]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/reserved-na-planie-dekady-sieradz,76365.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/77/061277_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 15:44:00 +0200 <![CDATA[W polski rynek nieruchomości komercyjnych inwestuje się najwięcej, ale brakuje rodzimego kapitału]]> http://www.propertynews.pl/biura/w-polski-rynek-nieruchomosci-komercyjnych-inwestuje-sie-najwiecej-ale-brakuje-rodzimego-kapitalu,76360.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/04/35/040435_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 13:56:00 +0200 <![CDATA[Banki będą dalej finansowały TXM]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/banki-beda-dalej-finansowaly-txm,76358.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/92/80/039280_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 13:35:00 +0200 <![CDATA[Znany dyskont dołączy do Galerii Malta]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/znany-dyskont-dolaczy-do-galerii-malta,76356.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/67/061267_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 13:19:00 +0200 <![CDATA[Ecco z nowym konceptem w Galerii Młociny]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ecco-z-nowym-konceptem-w-galerii-mlociny,76353.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/48/061248_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 12:39:06 +0200 <![CDATA[Najlepsze cytaty na Property Forum 2019 - część I]]> http://www.propertynews.pl/biura/najlepsze-cytaty-na-property-forum-2019-czesc-i,76352.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/65/061265_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 12:29:00 +0200 <![CDATA[Prawie 900 mkw. dla dzieci. Sfera z największym centrum rozrywki w regionie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/prawie-900-mkw-dla-dzieci-sfera-z-najwiekszym-centrum-rozrywki-w-regionie,76349.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/46/061246_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 12:18:52 +0200 <![CDATA[Spółki z Grupy Piotr i Paweł uregulowały zaległości wobec wierzycieli]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/spolki-z-grupy-piotr-i-pawel-uregulowaly-zaleglosci-wobec-wierzycieli,76347.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/37/28/013728_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 11:34:29 +0200 <![CDATA[Rynek handlowy po I połowie roku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rynek-handlowy-po-i-polowie-roku,76343.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/42/061242_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 10:52:43 +0200 <![CDATA[Gemini Park Tychy w nowej odsłonie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gemini-park-tychy-w-nowej-odslonie,76341.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/40/061240_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 10:23:46 +0200 <![CDATA[Smart city to miasto szczęśliwych ludzi]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/smart-city-to-miasto-szczesliwych-ludzi,76022.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/04/99/060499_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 09:49:00 +0200 <![CDATA[Dziś wchodzi nowe prawo dla dużych sklepów. Ma przeciwdziałać marnowaniu żywności]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dzis-wchodzi-nowe-prawo-dla-duzych-sklepow-ma-przeciwdzialac-marnowaniu-zywnosci,76337.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/44/43/054443_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 09:03:54 +0200 <![CDATA[Cracovia Outlet ze sportową ofertą]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/cracovia-outlet-ze-sportowa-oferta,76336.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/12/39/061239_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 08:32:25 +0200 <![CDATA[Cubus wycofuje się z Polski]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/cubus-wycofuje-sie-z-polski,76319.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/11/57/061157_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 15:21:00 +0200 <![CDATA[Galeria Tarnovia wprowadza zmiany]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-tarnovia-wprowadza-zmiany,76313.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/11/55/061155_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 14:00:00 +0200 <![CDATA[Niezwykła fabryka w Zielonych Arkadach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/niezwykla-fabryka-w-zielonych-arkadach,76309.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/89/25/058925_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 13:02:00 +0200 <![CDATA[Pierwszy w Europie Brand Store – LG wkracza na rynek premium.]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/pierwszy-w-europie-brand-store-lg-wkracza-na-rynek-premium,76308.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/11/51/061151_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 12:57:22 +0200 <![CDATA[Włoskie smaki w Blue City]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wloskie-smaki-w-blue-city,76304.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/11/48/061148_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 12:14:06 +0200