Property News - Najważniejsze informacje | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Katowicka strefa wydała pierwszą decyzję o wsparciu inwestycji na nowych zasadach]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/katowicka-strefa-wydala-pierwsza-decyzje-o-wsparciu-inwestycji-na-nowych-zasadach,68173.html Tue, 23 Oct 2018 16:31:00 +0200 <![CDATA[Eobuwie.pl z salonem stacjonarnym w Zielonych Arkadach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/eobuwie-pl-z-salonem-stacjonarnym-w-zielonych-arkadach,68172.html Tue, 23 Oct 2018 16:05:00 +0200 <![CDATA[Cushman powiększa zespoły]]> http://www.propertynews.pl/sylwetki/cushman-powieksza-zespoly,68171.html Tue, 23 Oct 2018 15:31:00 +0200 <![CDATA[Nowa nazwa nowa oferta. Ingka Centres z kartą stałego klienta]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-nazwa-nowa-oferta-ingka-centres-z-karta-stalego-klienta,68170.html Tue, 23 Oct 2018 15:16:00 +0200 <![CDATA[Kluczowy najemca w Palazzo Murano]]> http://www.propertynews.pl/biura/kluczowy-najemca-w-palazzo-murano,68169.html Tue, 23 Oct 2018 15:05:00 +0200 <![CDATA[Charles Taylor o handlowych wyzwaniach i biurowych niespodziankach]]> http://www.propertynews.pl/opinie/charles-taylor-o-handlowych-wyzwaniach-i-biurowych-niespodziankach,68098.html Tue, 23 Oct 2018 15:02:00 +0200 <![CDATA[The Park Warsaw ma nowego najemcę]]> http://www.propertynews.pl/biura/the-park-warsaw-ma-nowego-najemce,68168.html Tue, 23 Oct 2018 14:47:00 +0200 <![CDATA[Zahir Kebab celuje w Poznań]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zahir-kebab-celuje-w-poznan,68167.html Tue, 23 Oct 2018 14:39:00 +0200 <![CDATA[Kazimierz Office Center dba o cyklistów]]> http://www.propertynews.pl/biura/kazimierz-office-center-dba-o-cyklistow,68166.html Tue, 23 Oct 2018 14:21:00 +0200 <![CDATA[Stay in aparthortel: Atal oferuje apartamenty inwestycyjne na warszawskim Targówku]]> https://www.propertyinwestycje.pl/stay-in-aparthortel-atal-oferuje-apartamenty-inwestycyjne-na-warszawskim-targowku,68164.html Tue, 23 Oct 2018 14:11:42 +0200 <![CDATA[Spotkasz ich na Property Forum Kraków 2018!]]> http://www.propertynews.pl/biura/spotkasz-ich-na-property-forum-krakow-2018,68165.html Tue, 23 Oct 2018 14:09:00 +0200 <![CDATA[Dwie branże łączą siły. Efekt to IBB Hotel Długi Targ]]> http://www.propertynews.pl/hotele/dwie-branze-lacza-sily-efekt-to-ibb-hotel-dlugi-targ,68162.html Tue, 23 Oct 2018 13:44:00 +0200 <![CDATA[Reserved na nowo w Lublin Plaza]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/reserved-na-nowo-w-lublin-plaza,68161.html Tue, 23 Oct 2018 13:23:00 +0200 <![CDATA[Echo z powodzeniem inwestorów indywidualnych]]> http://www.propertynews.pl/biura/echo-z-powodzeniem-inwestorow-indywidualnych,68160.html Tue, 23 Oct 2018 13:16:00 +0200 <![CDATA[Skyliner pnie się w górę. Zaglądamy na plac budowy]]> http://www.propertynews.pl/biura/skyliner-pnie-sie-w-gore-zagladamy-na-plac-budowy,68159.html Tue, 23 Oct 2018 12:54:00 +0200 <![CDATA[Car sharing w outletach. Neinver i Traficar podsumowują efekty współpracy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/car-sharing-w-outletach-neinver-i-traficar-podsumowuja-efekty-wspolpracy,68158.html Tue, 23 Oct 2018 12:46:00 +0200 <![CDATA[LEGO Ninjago w Galerii Krakowskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lego-ninjago-w-galerii-krakowskiej,68157.html Tue, 23 Oct 2018 12:32:00 +0200 <![CDATA[Po leasing sięga dwa razy więcej średnich firm niż mikro]]> http://www.propertynews.pl/finanse/po-leasing-siega-dwa-razy-wiecej-srednich-firm-niz-mikro,68156.html Tue, 23 Oct 2018 12:14:00 +0200 <![CDATA[Wrocławski hotel Best Western przyjmie pierwszych gości w marcu]]> http://www.propertynews.pl/hotele/wroclawski-hotel-best-western-przyjmie-pierwszych-gosci-w-marcu,68155.html Tue, 23 Oct 2018 12:08:00 +0200 <![CDATA[Nowe otwarcia w planach Sfinksa. Sieć nie wyklucza akwizycji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-otwarcia-w-planach-sfinksa-siec-nie-wyklucza-akwizycji,68154.html Tue, 23 Oct 2018 11:35:00 +0200