informacje z tematu: Alma | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Alma w szczecińskiej Kaskadzie ma już następcę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/alma-w-szczecinskiej-kaskadzie-ma-juz-nastepce,63522.html Wed, 25 Apr 2018 10:18:00 +0200 <![CDATA[Od fitnessu po linie lotnicze. Marki, które znikają z rynku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/od-fitnessu-po-linie-lotnicze-marki-ktore-znikaja-z-rynku,61249.html Wed, 31 Jan 2018 13:13:00 +0200 <![CDATA[Leclerc ma apetyt na Almę i Krakowski Kredens]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/leclerc-ma-apetyt-na-alme-i-krakowski-kredens,60257.html Wed, 20 Dec 2017 14:04:00 +0200 <![CDATA[Piotr i Paweł szuka nowych możliwości]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/piotr-i-pawel-szuka-nowych-mozliwosci,59545.html Mon, 27 Nov 2017 21:28:04 +0200 <![CDATA[Zamiast Almy - Biedronka]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zamiast-almy-biedronka,58615.html Thu, 26 Oct 2017 10:48:00 +0200 <![CDATA[Audytor zbada finanse Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/audytor-zbada-finanse-almy,56800.html Fri, 25 Aug 2017 10:16:00 +0200 <![CDATA[Zmiana w zarządzie Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zmiana-w-zarzadzie-almy,56764.html Thu, 24 Aug 2017 10:00:00 +0200 <![CDATA[Carrefour zadebiutuje w kolejnym mieście]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/carrefour-zadebiutuje-w-kolejnym-miescie,54954.html Mon, 05 Jun 2017 10:16:00 +0200 <![CDATA[Po Almie ani śladu, ale jest następca]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/po-almie-ani-sladu-ale-jest-nastepca,54650.html Tue, 23 May 2017 10:58:00 +0200 <![CDATA[PKO BP chce upadłości Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/pko-bp-chce-upadlosci-almy,53673.html Fri, 07 Apr 2017 11:47:00 +0200 <![CDATA[Klienci woleli Biedronkę od Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/klienci-woleli-biedronke-od-almy,53525.html Mon, 03 Apr 2017 14:12:00 +0200 <![CDATA[Alma bez rady nadzorczej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/alma-bez-rady-nadzorczej,53039.html Wed, 15 Mar 2017 07:55:00 +0200 <![CDATA[Sąd zablokował dzierżawę całej Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sad-zablokowal-dzierzawe-calej-almy,52391.html Fri, 17 Feb 2017 07:52:00 +0200 <![CDATA[Zwolnienia grupowe w handlu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zwolnienia-grupowe-w-handlu,52326.html Wed, 15 Feb 2017 07:43:00 +0200 <![CDATA[Alma zniknęła, ale lokal już zajęty]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/alma-zniknela-ale-lokal-juz-zajety,52242.html Fri, 10 Feb 2017 11:41:00 +0200 <![CDATA[Tak zmienił się akcjonariat Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/tak-zmienil-sie-akcjonariat-almy,52240.html Fri, 10 Feb 2017 11:06:00 +0200 <![CDATA[Alma zamyka sklep w Galerii Kazimierz]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/alma-zamyka-sklep-w-galerii-kazimierz,52102.html Mon, 06 Feb 2017 13:40:00 +0200 <![CDATA[To koniec Almy? Zarządca masy sanacyjnej wnioskuje do sądu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/to-koniec-almy-zarzadca-masy-sanacyjnej-wnioskuje-do-sadu,51933.html Mon, 30 Jan 2017 17:51:00 +0200 <![CDATA[Alma uratowana?]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/alma-uratowana,51314.html Wed, 04 Jan 2017 14:43:00 +0200 <![CDATA[Pracownicy pikietują przed budynkiem Almy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/pracownicy-pikietuja-przed-budynkiem-almy,51288.html Wed, 04 Jan 2017 08:13:00 +0200