informacje z tematu: prawo | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Zmiany w prawie: uwaga na ceny transferowe]]> http://www.propertynews.pl/prawo/zmiany-w-prawie-uwaga-na-ceny-transferowe,51594.html Tue, 17 Jan 2017 12:47:00 +0200 <![CDATA[Uchwalono jednolite zasady zasiedzenia nieruchomości]]> http://www.propertynews.pl/prawo/uchwalono-jednolite-zasady-zasiedzenia-nieruchomosci,51575.html Mon, 16 Jan 2017 17:20:00 +0200 <![CDATA[UOKiK chce podsłuchiwać]]> http://www.propertynews.pl/prawo/uokik-chce-podsluchiwac,51477.html Thu, 12 Jan 2017 08:19:00 +0200 <![CDATA[Koniec z nadużyciami w zatrudnianiu pracowników tymczasowych]]> http://www.propertynews.pl/prawo/koniec-z-naduzyciami-w-zatrudnianiu-pracownikow-tymczasowych,51464.html Wed, 11 Jan 2017 14:37:00 +0200 <![CDATA[Łatwiej o upadłość]]> http://www.propertynews.pl/prawo/latwiej-o-upadlosc,51359.html Mon, 09 Jan 2017 07:51:00 +0200 <![CDATA[Jak poradzić sobie z wyższymi kosztami użytkowania wieczystego?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/jak-poradzic-sobie-z-wyzszymi-kosztami-uzytkowania-wieczystego,50763.html Fri, 09 Dec 2016 08:13:00 +0200 <![CDATA[Prawo budowlane przed nowelizacją. Co zmieni pakiet ułatwień?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/prawo-budowlane-przed-nowelizacja-co-zmieni-pakiet-ulatwien,50706.html Wed, 07 Dec 2016 08:21:00 +0200 <![CDATA[Zmiany w dokumentacji cen transferowych. Nie daj się zaskoczyć!]]> http://www.propertynews.pl/prawo/zmiany-w-dokumentacji-cen-transferowych-nie-daj-sie-zaskoczyc,50700.html Tue, 06 Dec 2016 15:51:00 +0200 <![CDATA[Krótsze negocjacje przy umowie najmu?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/krotsze-negocjacje-przy-umowie-najmu,49278.html Fri, 07 Oct 2016 17:31:00 +0200 <![CDATA[Zmiany na rynku pracy]]> http://www.propertynews.pl/prawo/zmiany-na-rynku-pracy,49165.html Tue, 04 Oct 2016 16:50:00 +0200 <![CDATA[Kto straci na zakazie handlu w niedzielę? Nie tylko centra handlowe]]> http://www.propertynews.pl/prawo/kto-straci-na-zakazie-handlu-w-niedziele-nie-tylko-centra-handlowe,49098.html Mon, 03 Oct 2016 08:28:00 +0200 <![CDATA[Spółki przez internet?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/spolki-przez-internet,48662.html Fri, 16 Sep 2016 07:36:00 +0200 <![CDATA[Przywrócić zaufanie...]]> http://www.propertynews.pl/prawo/przywrocic-zaufanie,48210.html Tue, 30 Aug 2016 10:37:00 +0200 <![CDATA[Pokłosie afery reprywatyzacyjnej]]> http://www.propertynews.pl/prawo/poklosie-afery-reprywatyzacyjnej,48147.html Mon, 29 Aug 2016 07:20:00 +0200 <![CDATA[Kto może kupować ziemię rolną?]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/kto-moze-kupowac-ziemie-rolna,47877.html Fri, 12 Aug 2016 08:30:00 +0200 <![CDATA[Jesteś w SSE? Uważaj na kontrole związane z podatkiem CIT]]> http://www.propertynews.pl/prawo/jestes-w-sse-uwazaj-na-kontrole-zwiazane-z-podatkiem-cit,47690.html Thu, 04 Aug 2016 07:34:00 +0200 <![CDATA[Zmiany w ustawie o obrocie ziemią rolną. Na co muszą szykować się deweloperzy?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/zmiany-w-ustawie-o-obrocie-ziemia-rolna-na-co-musza-szykowac-sie-deweloperzy,47412.html Mon, 25 Jul 2016 10:09:00 +0200 <![CDATA[CBA weszło do siedzib Specjalnych Stref Ekonomicznych]]> http://www.propertynews.pl/prawo/cba-weszlo-do-siedzib-specjalnych-stref-ekonomicznych,46739.html Tue, 28 Jun 2016 14:55:00 +0200 <![CDATA[Rząd zmieni przepisy o użytkowaniu wieczystym. Co to znaczy dla inwestorów?]]> http://www.propertynews.pl/prawo/rzad-zmieni-przepisy-o-uzytkowaniu-wieczystym-co-to-znaczy-dla-inwestorow,46504.html Mon, 20 Jun 2016 15:42:00 +0200 <![CDATA[Spory budowlane pozostają problemem]]> http://www.propertynews.pl/prawo/spory-budowlane-pozostaja-problemem,46382.html Wed, 15 Jun 2016 09:54:00 +0200