informacje z tematu: Colliers International | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Prologis z nowym pomysłem na biuro]]> http://www.propertynews.pl/biura/prologis-z-nowym-pomyslem-na-biuro,57033.html Mon, 04 Sep 2017 15:51:00 +0200 <![CDATA[Trójmiasto przeciera własne ścieżki]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/trojmiasto-przeciera-wlasne-sciezki,56971.html Fri, 01 Sep 2017 07:40:00 +0200 <![CDATA[Kraje bałtyckie głodne zagranicznych marek]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/kraje-baltyckie-glodne-zagranicznych-marek,56913.html Wed, 30 Aug 2017 12:13:00 +0200 <![CDATA[Silna konkurencja na wrocławskim rynku handlowym]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/silna-konkurencja-na-wroclawskim-rynku-handlowym,56799.html Fri, 25 Aug 2017 10:11:00 +0200 <![CDATA[Trójmiasto zyska nową powierzchnię handlową]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/trojmiasto-zyska-nowa-powierzchnie-handlowa,56733.html Wed, 23 Aug 2017 11:25:00 +0200 <![CDATA[Warszawski rynek handlowy jak rozpędzony pociąg]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/warszawski-rynek-handlowy-jak-rozpedzony-pociag,56708.html Tue, 22 Aug 2017 14:01:00 +0200 <![CDATA[Polska przegrywa z Czechami. Dokąd zmierza rynek inwestycyjny?]]> http://www.propertynews.pl/biura/polska-przegrywa-z-czechami-dokad-zmierza-rynek-inwestycyjny,56685.html Mon, 21 Aug 2017 17:51:00 +0200 <![CDATA[Handlowa rewolucja w Krakowie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/handlowa-rewolucja-w-krakowie,56494.html Thu, 10 Aug 2017 13:48:00 +0200 <![CDATA[Nadciąga rekordowa podaż biur]]> http://www.propertynews.pl/biura/nadciaga-rekordowa-podaz-biur,56450.html Wed, 09 Aug 2017 08:11:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki nie boją się Polski]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-nie-boja-sie-polski,56380.html Fri, 04 Aug 2017 11:30:00 +0200 <![CDATA[Liczy się menu i design. Gastronomia kołem zamachowym centrów handlowych]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/liczy-sie-menu-i-design-gastronomia-kolem-zamachowym-centrow-handlowych,56212.html Thu, 27 Jul 2017 11:11:00 +0200 <![CDATA[Colliers zaopiekuje się biurowcem na warszawskiej Woli]]> http://www.propertynews.pl/biura/colliers-zaopiekuje-sie-biurowcem-na-warszawskiej-woli,56184.html Wed, 26 Jul 2017 10:30:00 +0200 <![CDATA[Rynek magazynowy ciągle w górę, ale najemcy patrzą na zachód]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/rynek-magazynowy-ciagle-w-gore-ale-najemcy-patrza-na-zachod,56159.html Tue, 25 Jul 2017 10:40:00 +0200 <![CDATA[Jak powrót emigrantów z Europy Zachodniej wpłynie na gospodarkę]]> http://www.propertynews.pl/biura/jak-powrot-emigrantow-z-europy-zachodniej-wplynie-na-gospodarke,56145.html Mon, 24 Jul 2017 15:19:00 +0200 <![CDATA[Nowi partnerzy w Colliers International]]> http://www.propertynews.pl/sylwetki/nowi-partnerzy-w-colliers-international,56081.html Thu, 20 Jul 2017 10:26:00 +0200 <![CDATA[Nadchodzi czas transportu multimodalnego]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/nadchodzi-czas-transportu-multimodalnego,56016.html Mon, 17 Jul 2017 13:30:00 +0200 <![CDATA[Zmiany na warszawskiej mapie handlu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zmiany-na-warszawskiej-mapie-handlu,55819.html Fri, 07 Jul 2017 17:13:00 +0200 <![CDATA[Magazynowe never ending story]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/magazynowe-never-ending-story,55661.html Mon, 03 Jul 2017 12:59:00 +0200 <![CDATA[20 lat minęło... Tak Colliers świętował swój jubileusz - fotorelacja]]> http://www.propertynews.pl/biura/20-lat-minelo-tak-colliers-swietowal-swoj-jubileusz-fotorelacja,55585.html Thu, 29 Jun 2017 14:08:00 +0200 <![CDATA[Biznesowa mapa Warszawy ma nowe granice]]> http://www.propertynews.pl/biura/biznesowa-mapa-warszawy-ma-nowe-granice,55481.html Mon, 26 Jun 2017 14:46:00 +0200