informacje z tematu: Cropp | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Ruchy w portfelu LPP. W czołówce Sinsay i House]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ruchy-w-portfelu-lpp-w-czolowce-sinsay-i-house,72528.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/70/38/057038_r0_300.jpg Tue, 16 Apr 2019 09:20:00 +0200 <![CDATA[Cropp w nowej odsłonie wraca do Portu Łódź]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/cropp-w-nowej-odslonie-wraca-do-portu-lodz,67921.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/27/67/052767_r0_300.jpg Mon, 15 Oct 2018 12:52:00 +0200 <![CDATA[Odzieżowy gigant bierze więcej Galerii Jurajskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/odziezowy-gigant-bierze-wiecej-galerii-jurajskiej,66763.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/12/98/051298_r0_300.jpg Thu, 06 Sep 2018 09:44:00 +0200 <![CDATA[Najemcy biorą więcej w Lublin Plaza]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/najemcy-biora-wiecej-w-lublin-plaza,64922.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/99/89/049989_r0_300.jpg Tue, 19 Jun 2018 10:12:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki w Rybnik Plaza]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-w-rybnik-plaza,62272.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/80/39/048039_r0_300.jpg Fri, 09 Mar 2018 15:15:00 +0200 <![CDATA[Od hurtowni po Oxford Street. Pierwszy milion LPP]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/od-hurtowni-po-oxford-street-pierwszy-milion-lpp,60493.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/64/75/046475_r0_300.jpg Wed, 03 Jan 2018 13:19:00 +0200 <![CDATA[Wzorcownia wprowadza popularne polskie marki]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wzorcownia-wprowadza-popularne-polskie-marki,40493.html Fri, 30 Oct 2015 16:19:00 +0200 <![CDATA[Nowe brandy LPP w CH Pogoria]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-brandy-lpp-w-ch-pogoria,24830.html Fri, 21 Mar 2014 13:02:00 +0200 <![CDATA[Nowe salony LPP w Lublinie i Białymstoku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-salony-lpp-w-lublinie-i-bialymstoku,24654.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/47/83/014783_r0_300.jpg Mon, 17 Mar 2014 12:10:00 +0200 <![CDATA[LPP nie przystąpiła do porozumienia na rzecz pracowników w Bangladeszu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lpp-nie-przystapila-do-porozumienia-na-rzecz-pracownikow-w-bangladeszu,18197.html Wed, 10 Jul 2013 18:03:00 +0200 <![CDATA[Galeria Karuzela pozyskuje nowych najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-karuzela-pozyskuje-nowych-najemcow,17251.html Wed, 05 Jun 2013 11:34:00 +0200 <![CDATA[Galeria Sudecka z kamieniem węgielnym]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-sudecka-z-kamieniem-wegielnym,16853.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/93/21/009321_r0_300.jpg Fri, 17 May 2013 12:29:00 +0200 <![CDATA[Rewitalizacja Galerii Słowiańskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rewitalizacja-galerii-slowianskiej,15156.html Tue, 05 Mar 2013 12:49:00 +0200 <![CDATA[Centrum Handlowe Plaza Rzeszów będzie mieć nowych najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-handlowe-plaza-rzeszow-bedzie-miec-nowych-najemcow,14708.html Tue, 12 Feb 2013 17:51:00 +0200 <![CDATA[Młodzieżowa marka Cropp podbije kolejne miasta]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/mlodziezowa-marka-cropp-podbije-kolejne-miasta,14250.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/72/66/007266_r0_300.jpg Fri, 18 Jan 2013 19:41:00 +0200 <![CDATA[Świat pokochał polskie marki odzieżowe]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/swiat-pokochal-polskie-marki-odziezowe,14166.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/71/68/007168_r0_300.jpg Wed, 16 Jan 2013 09:02:00 +0200 <![CDATA[Cropp kolejnym najemcą Galerii BEM w Zambrowie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/cropp-kolejnym-najemca-galerii-bem-w-zambrowie,6813.html Thu, 12 Jan 2012 11:00:00 +0200 <![CDATA[LPP wynajęło ponad 2 tys. mkw. w Koronie Kielce]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lpp-wynajelo-ponad-2-tys-mkw-w-koronie-kielce,5024.html Thu, 29 Sep 2011 17:02:00 +0200 <![CDATA[Cropp w Galerii Łomża]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/cropp-w-galerii-lomza,4161.html Thu, 04 Aug 2011 10:53:00 +0200 <![CDATA[Kolejne marki na liście najemców Galerii Venus]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/kolejne-marki-na-liscie-najemcow-galerii-venus,4050.html Wed, 27 Jul 2011 09:19:00 +0200