informacje z tematu: House | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[LPP wjeżdża na górkę inwestycyjną]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lpp-wjezdza-na-gorke-inwestycyjna,73515.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/81/32/058132_r0_300.jpg Thu, 30 May 2019 09:40:00 +0200 <![CDATA[Ruchy w portfelu LPP. W czołówce Sinsay i House]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ruchy-w-portfelu-lpp-w-czolowce-sinsay-i-house,72528.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/70/38/057038_r0_300.jpg Tue, 16 Apr 2019 09:20:00 +0200 <![CDATA[Nowa stacja pod rękę z LPP]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-stacja-pod-reke-z-lpp,70966.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/16/94/031694_r0_300.jpg Mon, 18 Feb 2019 08:23:00 +0200 <![CDATA[Reserved, House i Sinsay pod dachem Tkalni]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/reserved-house-i-sinsay-pod-dachem-tkalni,67336.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/05/18/050518_r0_300.jpg Tue, 25 Sep 2018 11:07:00 +0200 <![CDATA[Odzieżowy gigant bierze więcej Galerii Jurajskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/odziezowy-gigant-bierze-wiecej-galerii-jurajskiej,66763.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/12/98/051298_r0_300.jpg Thu, 06 Sep 2018 09:44:00 +0200 <![CDATA[House otwiera się w Złotych Tarasach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/house-otwiera-sie-w-zlotych-tarasach,65567.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/95/39/039539_r0_300.jpg Thu, 12 Jul 2018 11:39:00 +0200 <![CDATA[Najemcy biorą więcej w Lublin Plaza]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/najemcy-biora-wiecej-w-lublin-plaza,64922.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/99/89/049989_r0_300.jpg Tue, 19 Jun 2018 10:12:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki w Rybnik Plaza]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-w-rybnik-plaza,62272.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/80/39/048039_r0_300.jpg Fri, 09 Mar 2018 15:15:00 +0200 <![CDATA[Od hurtowni po Oxford Street. Pierwszy milion LPP]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/od-hurtowni-po-oxford-street-pierwszy-milion-lpp,60493.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/64/75/046475_r0_300.jpg Wed, 03 Jan 2018 13:19:00 +0200 <![CDATA[LPP chce więcej sprzedawać w sieci. Inwestuje w centra logistyczne na kluczowych rynkach]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/lpp-chce-wiecej-sprzedawac-w-sieci-inwestuje-w-centra-logistyczne-na-kluczowych-rynkach,59004.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/47/87/044787_r0_300.jpg Fri, 10 Nov 2017 08:10:00 +0200 <![CDATA[Zielone światło dla budowy Quick Parku w Olkuszu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zielone-swiatlo-dla-budowy-quick-parku-w-olkuszu,58974.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/47/71/044771_r0_300.jpg Thu, 09 Nov 2017 11:02:00 +0200 <![CDATA[Wzorcownia wprowadza popularne polskie marki]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wzorcownia-wprowadza-popularne-polskie-marki,40493.html Fri, 30 Oct 2015 16:19:00 +0200 <![CDATA[Zielonogórski salon House już po modernizacji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zielonogorski-salon-house-juz-po-modernizacji,28970.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/76/90/017690_r0_300.jpg Wed, 27 Aug 2014 09:19:00 +0200 <![CDATA[Galeria Karuzela pozyskuje nowych najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-karuzela-pozyskuje-nowych-najemcow,17251.html Wed, 05 Jun 2013 11:34:00 +0200 <![CDATA[Galeria Sudecka z kamieniem węgielnym]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-sudecka-z-kamieniem-wegielnym,16853.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/93/21/009321_r0_300.jpg Fri, 17 May 2013 12:29:00 +0200 <![CDATA[Brama Pomorza ma umowę najmu z firmą LPP]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/brama-pomorza-ma-umowe-najmu-z-firma-lpp,15717.html Wed, 27 Mar 2013 09:48:00 +0200 <![CDATA[Rewitalizacja Galerii Słowiańskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rewitalizacja-galerii-slowianskiej,15156.html Tue, 05 Mar 2013 12:49:00 +0200 <![CDATA[Centrum Handlowe Plaza Rzeszów będzie mieć nowych najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-handlowe-plaza-rzeszow-bedzie-miec-nowych-najemcow,14708.html Tue, 12 Feb 2013 17:51:00 +0200 <![CDATA[Świat pokochał polskie marki odzieżowe]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/swiat-pokochal-polskie-marki-odziezowe,14166.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/71/68/007168_r0_300.jpg Wed, 16 Jan 2013 09:02:00 +0200 <![CDATA[LPP wynajmuje powierzchnię w Galerii Słupsk]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lpp-wynajmuje-powierzchnie-w-galerii-slupsk,14116.html Mon, 14 Jan 2013 11:38:00 +0200