informacje z tematu: serwis wykonawstwo i usługi | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Branża budowlana zadłużona na miliardy]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/branza-budowlana-zadluzona-na-miliardy,58437.html Fri, 20 Oct 2017 07:52:00 +0200 <![CDATA[Sektor logistyczny już docenił to rozwiązanie. Kto będzie następny?]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/sektor-logistyczny-juz-docenil-to-rozwiazanie-kto-bedzie-nastepny,58395.html Thu, 19 Oct 2017 08:01:00 +0200 <![CDATA[Największe spółki budowlane. Na podium bez rewolucyjnych zmian]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/najwieksze-spolki-budowlane-na-podium-bez-rewolucyjnych-zmian,58336.html Tue, 17 Oct 2017 14:03:00 +0200 <![CDATA[Budimex rozwija skrzydła]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/budimex-rozwija-skrzydla,58179.html Wed, 11 Oct 2017 17:39:00 +0200 <![CDATA[Proof-Tech z rozwiązaniem na lata]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/proof-tech-z-rozwiazaniem-na-lata,58114.html Tue, 10 Oct 2017 16:00:00 +0200 <![CDATA[Technologia wkracza na parkingi. Co zyskują nieruchomości komercyjne?]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/technologia-wkracza-na-parkingi-co-zyskuja-nieruchomosci-komercyjne,57722.html Thu, 28 Sep 2017 16:43:00 +0200 <![CDATA[Zmiany w zarządzie Erbudu]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/zmiany-w-zarzadzie-erbudu,57311.html Wed, 13 Sep 2017 15:41:00 +0200 <![CDATA[Abadon bez członka rady nadzorczej]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/abadon-bez-czlonka-rady-nadzorczej,57189.html Fri, 08 Sep 2017 14:37:02 +0200 <![CDATA[PPP ma kluczowe znaczenie dla przyszłości polskiego budownictwa]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/ppp-ma-kluczowe-znaczenie-dla-przyszlosci-polskiego-budownictwa,55583.html Thu, 29 Jun 2017 13:27:00 +0200 <![CDATA[Jak wybrać miejsce na swój biznes?]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/jak-wybrac-miejsce-na-swoj-biznes,55230.html Tue, 13 Jun 2017 17:35:00 +0200 <![CDATA[Hala Stulecia bez gastronomii]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/hala-stulecia-bez-gastronomii,55049.html Wed, 07 Jun 2017 11:41:00 +0200 <![CDATA[Mirbud dostanie więcej za budowę Hali Gliwice]]> http://www.propertynews.pl/hotele/mirbud-dostanie-wiecej-za-budowe-hali-gliwice,54871.html Wed, 31 May 2017 14:42:00 +0200 <![CDATA[Budowlańcy mają sposób na odwrócony VAT]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/budowlancy-maja-sposob-na-odwrocony-vat,54644.html Tue, 23 May 2017 09:17:00 +0200 <![CDATA[Awbud pod kontrolą]]> http://www.propertynews.pl/biura/awbud-pod-kontrola,53976.html Fri, 21 Apr 2017 13:25:00 +0200 <![CDATA[Awbud z kontraktami na ponad 21 mln zł]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/awbud-z-kontraktami-na-ponad-21-mln-zl,53743.html Tue, 11 Apr 2017 09:31:00 +0200 <![CDATA[Unibep z rekordowym portfelem zleceń - także na nieruchomości komercyjne]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/unibep-z-rekordowym-portfelem-zlecen-takze-na-nieruchomosci-komercyjne,53199.html Tue, 21 Mar 2017 15:35:00 +0200 <![CDATA[Budowlanka tonie w długach]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/budowlanka-tonie-w-dlugach,52515.html Wed, 22 Feb 2017 13:30:00 +0200 <![CDATA[Lepiej zapobiegać, niż... zamknąć]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/lepiej-zapobiegac-niz-zamknac,52297.html Tue, 14 Feb 2017 08:06:00 +0200 <![CDATA[E-commerce napędza branżę materiałów budowlanych]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/e-commerce-napedza-branze-materialow-budowlanych,51505.html Thu, 12 Jan 2017 17:06:00 +0200 <![CDATA[Erbud szykuje bonus dla inwestorów]]> http://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/erbud-szykuje-bonus-dla-inwestorow,51085.html Thu, 22 Dec 2016 15:45:00 +0200