informacje z tematu: serwis centra handlowe komercjalizacja | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Modowa klasyka w Galerii Północnej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/modowa-klasyka-w-galerii-polnocnej,56027.html Tue, 18 Jul 2017 08:19:00 +0200 <![CDATA[Duży najemca wchodzi do Areny Płońsk]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/duzy-najemca-wchodzi-do-areny-plonsk,56014.html Mon, 17 Jul 2017 13:22:00 +0200 <![CDATA[Technologiczny gigant w Galerii Katowickiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/technologiczny-gigant-w-galerii-katowickiej,55942.html Thu, 13 Jul 2017 11:24:00 +0200 <![CDATA[Martes Sport wybiera Outlet Center]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/martes-sport-wybiera-outlet-center,55934.html Thu, 13 Jul 2017 08:24:00 +0200 <![CDATA[Nowy wymiar zakupów w Złotych Tarasach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-wymiar-zakupow-w-zlotych-tarasach,55930.html Thu, 13 Jul 2017 07:31:00 +0200 <![CDATA[Lancerto w kolejnej lokalizacji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lancerto-w-kolejnej-lokalizacji,55905.html Wed, 12 Jul 2017 11:34:00 +0200 <![CDATA[Drogeria Hebe wzmacnia sektor beauty w Galerii Tarnovia]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/drogeria-hebe-wzmacnia-sektor-beauty-w-galerii-tarnovia,55872.html Tue, 11 Jul 2017 11:59:00 +0200 <![CDATA[Większe Pepco w Atrium Mosty]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wieksze-pepco-w-atrium-mosty,55866.html Tue, 11 Jul 2017 10:23:00 +0200 <![CDATA[Z telewizji do Galerii Bronowice]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/z-telewizji-do-galerii-bronowice,55833.html Mon, 10 Jul 2017 10:42:00 +0200 <![CDATA[Dekada Nysa pozyskała modową markę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dekada-nysa-pozyskala-modowa-marke,55832.html Mon, 10 Jul 2017 10:27:00 +0200 <![CDATA[Virgin Mobile kolejnym najemcą Galerii Raj]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/virgin-mobile-kolejnym-najemca-galerii-raj,55799.html Fri, 07 Jul 2017 10:42:00 +0200 <![CDATA[Galeria Jurowiecka rozwija ofertę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-jurowiecka-rozwija-oferte,55798.html Fri, 07 Jul 2017 10:20:00 +0200 <![CDATA[Włoska moda wkracza na Śląsk]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wloska-moda-wkracza-na-slask,55717.html Tue, 04 Jul 2017 17:49:00 +0200 <![CDATA[CH Plaza Rzeszów powiększa ofertę jubilerską]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ch-plaza-rzeszow-powieksza-oferte-jubilerska,55609.html Fri, 30 Jun 2017 09:58:00 +0200 <![CDATA[Forum Gdańsk przyciąga najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/forum-gdansk-przyciaga-najemcow,55602.html Fri, 30 Jun 2017 07:18:00 +0200 <![CDATA[Nowa marka w Galerii Tęcza chce być blisko klienta]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-marka-w-galerii-tecza-chce-byc-blisko-klienta,55572.html Thu, 29 Jun 2017 09:44:00 +0200 <![CDATA[Od kręgli po włoską kuchnię. Wszystko w ofercie najemcy Libero]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/od-kregli-po-wloska-kuchnie-wszystko-w-ofercie-najemcy-libero,55570.html Thu, 29 Jun 2017 09:23:00 +0200 <![CDATA[Fashion Outlet Kraków kompletuje najemców. Nowa koncepcja na zachętę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/fashion-outlet-krakow-kompletuje-najemcow-nowa-koncepcja-na-zachete,55538.html Wed, 28 Jun 2017 10:15:00 +0200 <![CDATA[Kolejne tysiąc metrów wynajęte w VIVO! Krosno]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/kolejne-tysiac-metrow-wynajete-w-vivo-krosno,55502.html Tue, 27 Jun 2017 10:17:00 +0200 <![CDATA[Smyk szykuje nowy debiut]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/smyk-szykuje-nowy-debiut,55478.html Mon, 26 Jun 2017 13:53:00 +0200