informacje z tematu: serwis centra handlowe komercjalizacja | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Piotr i Paweł wychodzi z Galerii Glogovia]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/piotr-i-pawel-wychodzi-z-galerii-glogovia,64120.html Fri, 18 May 2018 13:14:00 +0200 <![CDATA[Włoska marka debiutuje w Warszawie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wloska-marka-debiutuje-w-warszawie,64085.html Thu, 17 May 2018 16:14:00 +0200 <![CDATA[Galeria Jurajska powiększa ofertę modową]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-jurajska-powieksza-oferte-modowa,64070.html Thu, 17 May 2018 13:47:00 +0200 <![CDATA[Flying Tiger wchodzi do Galerii Młociny]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/flying-tiger-wchodzi-do-galerii-mlociny,64057.html Thu, 17 May 2018 10:51:00 +0200 <![CDATA[Bank wzmocni segment usług w Galerii Zaspa]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bank-wzmocni-segment-uslug-w-galerii-zaspa,64050.html Thu, 17 May 2018 08:26:00 +0200 <![CDATA[Avenida z nowym najemcą]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/avenida-z-nowym-najemca,64047.html Thu, 17 May 2018 08:05:00 +0200 <![CDATA[Więcej dla zdrowia w Manhattanie. Polmed powiększa klinikę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wiecej-dla-zdrowia-w-manhattanie-polmed-powieksza-klinike,64007.html Wed, 16 May 2018 07:45:00 +0200 <![CDATA[Media Markt otwiera kolejny sklep w Gdańsku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/media-markt-otwiera-kolejny-sklep-w-gdansku,63983.html Tue, 15 May 2018 13:11:00 +0200 <![CDATA[Libero skusiło kolejną sieć sklepów]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/libero-skusilo-kolejna-siec-sklepow,63968.html Tue, 15 May 2018 09:47:00 +0200 <![CDATA[Nowi najemcy w Galerii Gryf]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowi-najemcy-w-galerii-gryf,63944.html Mon, 14 May 2018 13:49:00 +0200 <![CDATA[Port Rumia pozyskał znaną markę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/port-rumia-pozyskal-znana-marke,63926.html Mon, 14 May 2018 10:39:00 +0200 <![CDATA[Wolna powierzchnia znika. Gemini Park niemal w komplecie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wolna-powierzchnia-znika-gemini-park-niemal-w-komplecie,63921.html Mon, 14 May 2018 09:58:00 +0200 <![CDATA[Żabka wskoczyła do Centrum Zakupów]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zabka-wskoczyla-do-centrum-zakupow,63838.html Wed, 09 May 2018 17:28:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w Wola Parku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-najemca-w-wola-parku,63820.html Wed, 09 May 2018 13:29:00 +0200 <![CDATA[Baltona ujawnia plany zagospodarowania lokali na lotnisku Chopina]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/baltona-ujawnia-plany-zagospodarowania-lokali-na-lotnisku-chopina,63791.html Tue, 08 May 2018 15:41:00 +0200 <![CDATA[Fabryka Formy po raz drugi w Gorzowie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/fabryka-formy-po-raz-drugi-w-gorzowie,63774.html Tue, 08 May 2018 11:07:00 +0200 <![CDATA[Anabel Arto otwiera sklep w kolejnej galerii]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/anabel-arto-otwiera-sklep-w-kolejnej-galerii,63773.html Tue, 08 May 2018 10:40:00 +0200 <![CDATA[Homla weszła do Libero]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/homla-weszla-do-libero,63771.html Tue, 08 May 2018 10:14:00 +0200 <![CDATA[Nowe brandy w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-brandy-w-starym-browarze,63735.html Mon, 07 May 2018 11:47:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w Galerii Głogów]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-najemca-w-galerii-glogow,63647.html Mon, 30 Apr 2018 12:38:00 +0200