informacje z tematu: serwis centra handlowe komercjalizacja | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Najemcy pozostają w Galerii Szperk]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/najemcy-pozostaja-w-galerii-szperk,54750.html Thu, 25 May 2017 17:45:00 +0200 <![CDATA[Orange w najnowszym koncepcie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/orange-w-najnowszym-koncepcie,54662.html Tue, 23 May 2017 15:30:00 +0200 <![CDATA[Ważny najemca dołącza do Libero]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wazny-najemca-dolacza-do-libero,54533.html Thu, 18 May 2017 09:38:00 +0200 <![CDATA[Europa Centralna z MediaMarkt]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/europa-centralna-z-mediamarkt,54517.html Wed, 17 May 2017 14:36:00 +0200 <![CDATA[Sinsay szykuje debiut w galerii i w mieście]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sinsay-szykuje-debiut-w-galerii-i-w-miescie,54296.html Tue, 09 May 2017 15:06:00 +0200 <![CDATA[Sneakersy w Silesii]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sneakersy-w-silesii,54227.html Fri, 05 May 2017 12:48:00 +0200 <![CDATA[Sportowy taras w Sukcesji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sportowy-taras-w-sukcesji,54221.html Fri, 05 May 2017 10:25:00 +0200 <![CDATA[Bielizna z pazurem w Złotych Tarasach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bielizna-z-pazurem-w-zlotych-tarasach,54220.html Fri, 05 May 2017 10:02:00 +0200 <![CDATA[KiK wkroczył do Galerii Lubelskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/kik-wkroczyl-do-galerii-lubelskiej,54208.html Thu, 04 May 2017 15:54:00 +0200 <![CDATA[Bilard, kręgle i nie tylko. Nowa oferta Tarasów Zamkowych]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bilard-kregle-i-nie-tylko-nowa-oferta-tarasow-zamkowych,54071.html Wed, 26 Apr 2017 11:34:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki w Pasażach Tesco]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-w-pasazach-tesco,53969.html Fri, 21 Apr 2017 11:40:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki w Galerii Zielone Wzgórze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-w-galerii-zielone-wzgorze,53833.html Thu, 13 Apr 2017 17:01:00 +0200 <![CDATA[Leasingowa ofensywa Griffina]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/leasingowa-ofensywa-griffina,53792.html Wed, 12 Apr 2017 14:10:00 +0200 <![CDATA[Śląsk na mapie francuskiej marki. Wkrótce nowy salon w galerii]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/slask-na-mapie-francuskiej-marki-wkrotce-nowy-salon-w-galerii,53549.html Tue, 04 Apr 2017 09:52:00 +0200 <![CDATA[Rossmann wkracza do Quick Parku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rossmann-wkracza-do-quick-parku,53545.html Tue, 04 Apr 2017 09:35:00 +0200 <![CDATA[Prosto z Hiszpanii. Galeria Libero ze znanym najemcą]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/prosto-z-hiszpanii-galeria-libero-ze-znanym-najemca,53511.html Mon, 03 Apr 2017 09:59:00 +0200 <![CDATA[Roszady w Galerii Olimp. Nowy główny operator]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/roszady-w-galerii-olimp-nowy-glowny-operator,53510.html Mon, 03 Apr 2017 09:56:00 +0200 <![CDATA[Większy portfel IMV Polska]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wiekszy-portfel-imv-polska,53509.html Mon, 03 Apr 2017 09:47:00 +0200 <![CDATA[Komfort stawia na centrum Echo]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/komfort-stawia-na-centrum-echo,53454.html Thu, 30 Mar 2017 16:52:00 +0200 <![CDATA[Ryłko powraca w wielkim stylu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rylko-powraca-w-wielkim-stylu,53453.html Thu, 30 Mar 2017 16:35:00 +0200