informacje z tematu: serwis biura komercjalizacja | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Mamy rekord! To największa transakcja najmu w historii polskiego rynku biurowego]]> http://www.propertynews.pl/biura/mamy-rekord-to-najwieksza-transakcja-najmu-w-historii-polskiego-rynku-biurowego,74849.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/64/42/056442_r0_300.jpg Wed, 17 Jul 2019 15:46:20 +0200 <![CDATA[Kancelaria zajmie najwyższe piętro Nowogrodzka Square]]> http://www.propertynews.pl/biura/kancelaria-zajmie-najwyzsze-pietro-nowogrodzka-square,74828.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/27/94/052794_r0_300.jpg Wed, 17 Jul 2019 10:38:00 +0200 <![CDATA[Współpraca najemców i wynajmujących wsparciem w komercjalizacji]]> http://www.propertynews.pl/biura/wspolpraca-najemcow-i-wynajmujacych-wsparciem-w-komercjalizacji,74818.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/92/80/059280_r0_300.jpg Wed, 17 Jul 2019 08:28:00 +0200 <![CDATA[Coworkingowa przestrzeń pojawi się na warszawskiej Pradze]]> http://www.propertynews.pl/biura/coworkingowa-przestrzen-pojawi-sie-na-warszawskiej-pradze,74794.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/92/68/059268_r0_300.jpg Tue, 16 Jul 2019 12:25:00 +0200 <![CDATA[Cztery biura, jeden najemca]]> http://www.propertynews.pl/biura/cztery-biura-jeden-najemca,74744.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/92/37/059237_r0_300.jpg Mon, 15 Jul 2019 11:24:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w BCB Business Park]]> http://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-w-bcb-business-park,74706.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/92/18/059218_r0_300.jpg Fri, 12 Jul 2019 12:38:00 +0200 <![CDATA[Carbon Tower ma najemcę na całe piętro]]> http://www.propertynews.pl/biura/carbon-tower-ma-najemce-na-cale-pietro,74701.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/92/15/059215_r0_300.jpg Fri, 12 Jul 2019 11:12:00 +0200 <![CDATA[Największy najemca Warsaw Trade Tower przedłuża umowę do 2030 roku]]> http://www.propertynews.pl/biura/najwiekszy-najemca-warsaw-trade-tower-przedluza-umowe-do-2030-roku,74681.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/26/11/032611_r0_300.jpg Thu, 11 Jul 2019 15:37:00 +0200 <![CDATA[Park Avenue z nową umową najmu]]> http://www.propertynews.pl/biura/park-avenue-z-nowa-umowa-najmu,74635.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/91/85/059185_r0_300.jpg Wed, 10 Jul 2019 13:43:00 +0200 <![CDATA[CitySpace urośnie w Krakowie]]> http://www.propertynews.pl/biura/cityspace-urosnie-w-krakowie,74633.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/86/03/058603_r0_300.jpg Wed, 10 Jul 2019 13:10:00 +0200 <![CDATA[Benson Elliot i Sharow Capital stawiają na Savills]]> http://www.propertynews.pl/biura/benson-elliot-i-sharow-capital-stawiaja-na-savills,74592.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/91/50/059150_r0_300.jpg Tue, 09 Jul 2019 11:19:00 +0200 <![CDATA[65 proc. komercjalizacji Woli Retro]]> http://www.propertynews.pl/biura/65-proc-komercjalizacji-woli-retro,74452.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/90/01/059001_r0_300.jpg Wed, 03 Jul 2019 11:42:36 +0200 <![CDATA[Krakowski Equal Business Park w pełni skomercjalizowany. Cavatina szykuje kolejne projekty]]> http://www.propertynews.pl/biura/krakowski-equal-business-park-w-pelni-skomercjalizowany-cavatina-szykuje-kolejne-projekty,74374.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/89/28/058928_r0_300.jpg Mon, 01 Jul 2019 16:30:55 +0200 <![CDATA[Wola Center z biurami do wynajęcia]]> http://www.propertynews.pl/biura/wola-center-z-biurami-do-wynajecia,74362.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/89/16/058916_r0_300.jpg Mon, 01 Jul 2019 12:40:33 +0200 <![CDATA[The Warsaw HUB z kolejnym najemcą]]> http://www.propertynews.pl/biura/the-warsaw-hub-z-kolejnym-najemca,74290.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/88/15/058815_r0_300.jpg Thu, 27 Jun 2019 11:24:00 +0200 <![CDATA[Czego oczekują najemcy śląskich biurowców?]]> http://www.propertynews.pl/biura/czego-oczekuja-najemcy-slaskich-biurowcow,74167.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/86/79/058679_r0_300.jpg Mon, 24 Jun 2019 08:57:00 +0200 <![CDATA[Cel - wynajem nieruchomości komercyjnych. i2 Development buduje drugi filar biznesu]]> http://www.propertynews.pl/biura/cel-wynajem-nieruchomosci-komercyjnych-i2-development-buduje-drugi-filar-biznesu,74142.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/12/27/031227_r0_300.jpg Fri, 21 Jun 2019 11:14:00 +0200 <![CDATA[PRA na dłużej w Catalina Office Center]]> http://www.propertynews.pl/biura/pra-na-dluzej-w-catalina-office-center,74100.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/32/48/053248_r0_300.jpg Tue, 18 Jun 2019 14:33:00 +0200 <![CDATA[Lux Med w krakowskim biurowcu]]> http://www.propertynews.pl/biura/lux-med-w-krakowskim-biurowcu,74082.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/86/03/058603_r0_300.jpg Tue, 18 Jun 2019 10:08:00 +0200 <![CDATA[Thai Wok po raz trzeci w Trójmieście]]> http://www.propertynews.pl/biura/thai-wok-po-raz-trzeci-w-trojmiescie,74068.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/85/96/058596_r0_300.jpg Mon, 17 Jun 2019 15:37:00 +0200