informacje z tematu: serwis centra handlowe zarządzanie | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[4RE przyniosło efekty. Galeria Zaspa podsumowuje rok na rynku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/4re-przynioslo-efekty-galeria-zaspa-podsumowuje-rok-na-rynku,54013.html Mon, 24 Apr 2017 16:06:00 +0200 <![CDATA[Wnętrzarskie przestrzenie w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wnetrzarskie-przestrzenie-w-starym-browarze,53829.html Thu, 13 Apr 2017 15:35:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wisła z ofertą dla zdrowia i urody]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-wisla-z-oferta-dla-zdrowia-i-urody,53705.html Mon, 10 Apr 2017 10:03:00 +0200 <![CDATA[Dwucyfrowe wzrosty w Galardii]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dwucyfrowe-wzrosty-w-galardii,53587.html Wed, 05 Apr 2017 09:30:00 +0200 <![CDATA[Świąteczny kiermasz w Blue City]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/swiateczny-kiermasz-w-blue-city,53553.html Tue, 04 Apr 2017 10:25:00 +0200 <![CDATA[Logo już w nowej wersji, teraz czas na kolejny etap modernizacji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/logo-juz-w-nowej-wersji-teraz-czas-na-kolejny-etap-modernizacji,53516.html Mon, 03 Apr 2017 11:21:00 +0200 <![CDATA[Większy portfel IMV Polska]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wiekszy-portfel-imv-polska,53509.html Mon, 03 Apr 2017 09:47:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wileńska z ambitnym projektem]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-wilenska-z-ambitnym-projektem,53445.html Thu, 30 Mar 2017 14:00:00 +0200 <![CDATA[Knight Frank przejmie stery]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/knight-frank-przejmie-stery,53431.html Thu, 30 Mar 2017 11:08:00 +0200 <![CDATA[Sportowa Sukcesja]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sportowa-sukcesja,53371.html Tue, 28 Mar 2017 16:38:00 +0200 <![CDATA[Auta na minuty. Nowy pomysł Tesco]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/auta-na-minuty-nowy-pomysl-tesco,53348.html Tue, 28 Mar 2017 09:46:00 +0200 <![CDATA[Wolny Targ w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wolny-targ-w-starym-browarze,53347.html Tue, 28 Mar 2017 09:15:00 +0200 <![CDATA[Galeria poszuka top-modeli]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-poszuka-top-modeli,53288.html Fri, 24 Mar 2017 12:16:00 +0200 <![CDATA[Superfoods w Hali Koszyki]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/superfoods-w-hali-koszyki,53255.html Thu, 23 Mar 2017 12:28:00 +0200 <![CDATA[Technologia na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/technologia-na-progu-kolejnej-rewolucji-ktora-zmieni-zycie-polakow,53221.html Wed, 22 Mar 2017 12:40:00 +0200 <![CDATA[Brudne centrum to puste centrum]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/brudne-centrum-to-puste-centrum,53220.html Wed, 22 Mar 2017 12:28:00 +0200 <![CDATA[Francuskie piękno w Avenidzie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/francuskie-piekno-w-avenidzie,53200.html Tue, 21 Mar 2017 15:46:00 +0200 <![CDATA[Unibail-Rodamco zagra w zielone]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/unibail-rodamco-zagra-w-zielone,53193.html Tue, 21 Mar 2017 14:22:00 +0200 <![CDATA[Zające wskoczyły do Starego Browaru]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zajace-wskoczyly-do-starego-browaru,53182.html Tue, 21 Mar 2017 12:05:00 +0200 <![CDATA[Eko, deko i smart. Focus Park Rybnik po liftingu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/eko-deko-i-smart-focus-park-rybnik-po-liftingu,53163.html Mon, 20 Mar 2017 15:41:00 +0200