informacje z tematu: serwis centra handlowe marketing | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[OBI i Stone Master zasponsorują... wakacje]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/obi-i-stone-master-zasponsoruja-wakacje,68015.html Wed, 17 Oct 2018 15:25:00 +0200 <![CDATA[Artystyczny Weekend w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/artystyczny-weekend-w-galerii-wisla,67982.html Tue, 16 Oct 2018 17:23:00 +0200 <![CDATA[Posnania świętuje drugie urodziny]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/posnania-swietuje-drugie-urodziny,67975.html Tue, 16 Oct 2018 15:45:00 +0200 <![CDATA[Dzień Yorka w Zielonych Arkadach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dzien-yorka-w-zielonych-arkadach,67927.html Mon, 15 Oct 2018 14:18:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wisła rusza z nową akcją]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-wisla-rusza-z-nowa-akcja,67736.html Mon, 08 Oct 2018 12:52:00 +0200 <![CDATA[Rakietowy Nightskating na zakończenie sezonu w Katowicach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rakietowy-nightskating-na-zakonczenie-sezonu-w-katowicach,67624.html Wed, 03 Oct 2018 14:06:00 +0200 <![CDATA[Wirtualny świat rywalizacji w Galerii nad Jeziorem]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wirtualny-swiat-rywalizacji-w-galerii-nad-jeziorem,67562.html Tue, 02 Oct 2018 17:27:00 +0200 <![CDATA[Czternaste urodziny Arkadii w świecie iluzji]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/czternaste-urodziny-arkadii-w-swiecie-iluzji,67554.html Tue, 02 Oct 2018 15:07:00 +0200 <![CDATA[Wyjątkowe urodziny w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wyjatkowe-urodziny-w-starym-browarze,67464.html Fri, 28 Sep 2018 14:45:00 +0200 <![CDATA[Forum Gdańsk przyciąga klientów z zagranicy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/forum-gdansk-przyciaga-klientow-z-zagranicy,67420.html Thu, 27 Sep 2018 12:41:00 +0200 <![CDATA[Silesia City Center wita jesień]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/silesia-city-center-wita-jesien,67306.html Mon, 24 Sep 2018 13:56:00 +0200 <![CDATA[Hotel Transylwania w Gnieźnie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/hotel-transylwania-w-gnieznie,67130.html Tue, 18 Sep 2018 10:16:00 +0200 <![CDATA[Galeria Północna liczy miliony]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-polnocna-liczy-miliony,66993.html Thu, 13 Sep 2018 13:24:00 +0200 <![CDATA[Hotel Transylwania w 3 Stawach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/hotel-transylwania-w-3-stawach,66885.html Tue, 11 Sep 2018 10:14:00 +0200 <![CDATA[Port Łódź stawia na kulturę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/port-lodz-stawia-na-kulture,66531.html Tue, 28 Aug 2018 12:16:00 +0200 <![CDATA[Weekend Skrzata w Starej Kablowni]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/weekend-skrzata-w-starej-kablowni,66189.html Thu, 09 Aug 2018 13:59:00 +0200 <![CDATA[Niekonwencjonalnie w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/niekonwencjonalnie-w-starym-browarze,65840.html Tue, 24 Jul 2018 16:15:00 +0200 <![CDATA[Galeria Jurajska zachęca do wakacyjnych rozrywek]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/galeria-jurajska-zacheca-do-wakacyjnych-rozrywek,65703.html Wed, 18 Jul 2018 12:09:00 +0200 <![CDATA[Bulwary Książęce znów zaskakują]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/bulwary-ksiazece-znow-zaskakuja,65512.html Tue, 10 Jul 2018 13:47:00 +0200 <![CDATA[Wirtualnym spacer po showroomie - Dekoria z nową ofertą]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wirtualnym-spacer-po-showroomie-dekoria-z-nowa-oferta,65206.html Thu, 28 Jun 2018 13:17:00 +0200