informacje z tematu: serwis centra handlowe marketing | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[W Porcie Łódź zagrają boomboxy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/w-porcie-lodz-zagraja-boomboxy,63490.html Tue, 24 Apr 2018 14:01:00 +0200 <![CDATA[Gemini Park Tychy stawia na strefy relaksu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gemini-park-tychy-stawia-na-strefy-relaksu,63429.html Mon, 23 Apr 2018 09:33:00 +0200 <![CDATA[MMG Centers Kołobrzeg kompletuje najemców]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/mmg-centers-kolobrzeg-kompletuje-najemcow,63378.html Thu, 19 Apr 2018 15:33:00 +0200 <![CDATA[Posnania w poszukiwaniu sposobu na niedzielę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/posnania-w-poszukiwaniu-sposobu-na-niedziele,63170.html Thu, 12 Apr 2018 11:29:00 +0200 <![CDATA[Silesia City Center startuje z akcją rabatową]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/silesia-city-center-startuje-z-akcja-rabatowa,63127.html Wed, 11 Apr 2018 11:07:00 +0200 <![CDATA[Centrum handlowe to centrum życia miasta. W Galerii Wisła rozmowy o strategii Płocka]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-handlowe-to-centrum-zycia-miasta-w-galerii-wisla-rozmowy-o-strategii-plocka,63095.html Tue, 10 Apr 2018 15:02:00 +0200 <![CDATA[Rozlicz PIT w galerii Bielawy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rozlicz-pit-w-galerii-bielawy,63085.html Tue, 10 Apr 2018 12:14:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wileńska włącza się w życie dzielnicy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-wilenska-wlacza-sie-w-zycie-dzielnicy,63023.html Mon, 09 Apr 2018 10:10:00 +0200 <![CDATA[Dzień modny z CH Forum. Nowa kampania czerpie z mediów społecznościowych]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dzien-modny-z-ch-forum-nowa-kampania-czerpie-z-mediow-spolecznosciowych,62945.html Thu, 05 Apr 2018 12:47:00 +0200 <![CDATA[Hello Kitty w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/hello-kitty-w-galerii-wisla,62926.html Thu, 05 Apr 2018 08:01:00 +0200 <![CDATA[W Wola Park połączono sport z biznesem. Z jakim efektem?]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/w-wola-park-polaczono-sport-z-biznesem-z-jakim-efektem,62906.html Wed, 04 Apr 2018 14:33:00 +0200 <![CDATA[Factory Annopol świętuje]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/factory-annopol-swietuje,62794.html Thu, 29 Mar 2018 09:59:00 +0200 <![CDATA[Immofinanz liczy klientów]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/immofinanz-liczy-klientow,62763.html Wed, 28 Mar 2018 12:42:00 +0200 <![CDATA[Ślązaków ciekawi Gemini Park Tychy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/slazakow-ciekawi-gemini-park-tychy,62717.html Tue, 27 Mar 2018 09:53:00 +0200 <![CDATA[Godzina dla Ziemi także w galeriach]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/godzina-dla-ziemi-takze-w-galeriach,62662.html Fri, 23 Mar 2018 17:22:00 +0200 <![CDATA[Wielkanocne zakupy w Wola Parku]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wielkanocne-zakupy-w-wola-parku,62643.html Fri, 23 Mar 2018 12:04:00 +0200 <![CDATA[Carrefour czyta dzieciom]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/carrefour-czyta-dzieciom,62579.html Wed, 21 Mar 2018 12:01:00 +0200 <![CDATA[W Galerii Krakowskiej czuć już święta]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/w-galerii-krakowskiej-czuc-juz-swieta,62553.html Tue, 20 Mar 2018 15:44:00 +0200 <![CDATA[Hala Koszyki startuje z akcją dobroczynną]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/hala-koszyki-startuje-z-akcja-dobroczynna,62546.html Tue, 20 Mar 2018 13:54:00 +0200 <![CDATA[We Wrocławskich Arkadach Jarmark Wielkanocny]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/we-wroclawskich-arkadach-jarmark-wielkanocny,62454.html Fri, 16 Mar 2018 11:37:00 +0200