informacje z tematu: serwis centra handlowe marketing | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Dzień superaktywności w Galerii Kaskada]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dzien-superaktywnosci-w-galerii-kaskada,73160.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/76/28/057628_r0_300.jpg Wed, 15 May 2019 16:09:00 +0200 <![CDATA[Sieć centrów handlowych M1 w prestiżowym gronie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/siec-centrow-handlowych-m1-w-prestizowym-gronie,73135.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/46/74/054674_r0_300.jpg Wed, 15 May 2019 09:19:00 +0200 <![CDATA["Kraina cudów" w Platanie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/kraina-cudow-w-platanie,73035.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/29/057129_r0_300.jpg Fri, 10 May 2019 08:46:00 +0200 <![CDATA[Festiwal zieleni w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/festiwal-zieleni-w-galerii-wisla,73021.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/74/96/057496_r0_300.jpg Thu, 09 May 2019 14:08:00 +0200 <![CDATA[Sekretne zwierzaki przyjeżdżają do Wrocławia]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sekretne-zwierzaki-przyjezdzaja-do-wroclawia,72954.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/74/29/057429_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 15:11:00 +0200 <![CDATA[Moda w sercu Krakowa]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/moda-w-sercu-krakowa,72953.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/74/28/057428_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 15:04:00 +0200 <![CDATA[Weekend szachowy w Zielonych Arkadach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/weekend-szachowy-w-zielonych-arkadach,72927.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/74/01/057401_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 08:43:00 +0200 <![CDATA[Suprebohaterowie Avengers w Silesia City Center]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/suprebohaterowie-avengers-w-silesia-city-center,72803.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/72/65/057265_r0_300.jpg Fri, 26 Apr 2019 13:40:00 +0200 <![CDATA[Weekend rabatów w Galerii Krakowskiej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/weekend-rabatow-w-galerii-krakowskiej,72790.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/72/57/057257_r0_300.jpg Fri, 26 Apr 2019 10:07:00 +0200 <![CDATA[Pogoria analogowo. Galeria zaprasza na Giełdę płyt winylowych]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/pogoria-analogowo-galeria-zaprasza-na-gielde-plyt-winylowych,72749.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/72/18/057218_r0_300.jpg Thu, 25 Apr 2019 10:11:00 +0200 <![CDATA[Z Wrocławia do Legolandu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/z-wroclawia-do-legolandu,72723.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/72/04/057204_r0_300.jpg Wed, 24 Apr 2019 12:04:00 +0200 <![CDATA[Magnolia Park z motocyklistami]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/magnolia-park-z-motocyklistami,72682.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/75/057175_r0_300.jpg Tue, 23 Apr 2019 11:31:00 +0200 <![CDATA[Inauguracja sezonu wystaw w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/inauguracja-sezonu-wystaw-w-starym-browarze,72645.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/45/057145_r0_300.jpg Fri, 19 Apr 2019 09:24:00 +0200 <![CDATA[Galeria Krakowska pomaga]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-krakowska-pomaga,72627.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/30/057130_r0_300.jpg Thu, 18 Apr 2019 12:38:00 +0200 <![CDATA[Świąteczny jarmark w Sadyba Best Mall]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/swiateczny-jarmark-w-sadyba-best-mall,72592.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/70/99/057099_r0_300.jpg Wed, 17 Apr 2019 13:46:00 +0200 <![CDATA[CH Platan zaprasza na wielkie święto ekologii]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ch-platan-zaprasza-na-wielkie-swieto-ekologii,72522.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/29/057129_r0_300.jpg Mon, 15 Apr 2019 15:16:00 +0200 <![CDATA[Galeria Krakowska dla potrzebujących]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-krakowska-dla-potrzebujacych,72486.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/69/64/056964_r0_300.jpg Fri, 12 Apr 2019 15:22:00 +0200 <![CDATA[Szczęśliwe numery w Galerii Gniezno]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/szczesliwe-numery-w-galerii-gniezno,72422.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/68/55/056855_r0_300.jpg Wed, 10 Apr 2019 16:22:00 +0200 <![CDATA[Avenida wprowadza wielkanocny klimat]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/avenida-wprowadza-wielkanocny-klimat,72393.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/68/38/056838_r0_300.jpg Tue, 09 Apr 2019 16:09:00 +0200 <![CDATA[Zielone Arkady w przedświątecznym klimacie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zielone-arkady-w-przedswiatecznym-klimacie,72358.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/67/86/056786_r0_300.jpg Mon, 08 Apr 2019 17:20:00 +0200