informacje z tematu: serwis centra handlowe marketing | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Świat Lego w Focusie]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/swiat-lego-w-focusie,60958.html Fri, 19 Jan 2018 11:49:00 +0200 <![CDATA[Praca, dom, galeria - eksperci o rosnącej roli centrów handlowych w naszym życiu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/praca-dom-galeria-eksperci-o-rosnacej-roli-centrow-handlowych-w-naszym-zyciu,60911.html Thu, 18 Jan 2018 10:43:00 +0200 <![CDATA[Avenida promuje się od kuchni]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/avenida-promuje-sie-od-kuchni,60878.html Wed, 17 Jan 2018 12:40:00 +0200 <![CDATA[Zdrowa Babcia, zdrowy Dziadek w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/zdrowa-babcia-zdrowy-dziadek-w-galerii-wisla,60867.html Wed, 17 Jan 2018 09:53:00 +0200 <![CDATA[Silesia City Center jest eko]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/silesia-city-center-jest-eko,60773.html Mon, 15 Jan 2018 09:27:00 +0200 <![CDATA[Blue City gra z WOŚP]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/blue-city-gra-z-wosp,60762.html Fri, 12 Jan 2018 17:18:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wisła z ofertą na ferie]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/galeria-wisla-z-oferta-na-ferie,60755.html Fri, 12 Jan 2018 14:43:00 +0200 <![CDATA[Stara Kablownia w orkiestrze Owsiaka]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/stara-kablownia-w-orkiestrze-owsiaka,60748.html Fri, 12 Jan 2018 13:08:00 +0200 <![CDATA[Focus w Bydgoszczy wiosłuje dla WOŚP]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/focus-w-bydgoszczy-wiosluje-dla-wosp,60724.html Thu, 11 Jan 2018 15:44:00 +0200 <![CDATA[Noworoczny weekend w Starej Kablowni]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/noworoczny-weekend-w-starej-kablowni,60532.html Thu, 04 Jan 2018 14:22:00 +0200 <![CDATA[Legoland w 3 Stawach]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/legoland-w-3-stawach,60514.html Thu, 04 Jan 2018 09:28:29 +0200 <![CDATA[Sylwester w centrum handlowym?]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sylwester-w-centrum-handlowym,60398.html Thu, 28 Dec 2017 14:05:50 +0200 <![CDATA[Tak polują Millenialsi]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/tak-poluja-millenialsi,60305.html Thu, 21 Dec 2017 16:20:00 +0200 <![CDATA[Hala Koszyki odlicza czas do świąt]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/hala-koszyki-odlicza-czas-do-swiat,60251.html Wed, 20 Dec 2017 13:07:00 +0200 <![CDATA[Na łyżwy do Galerii Krakowskiej]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/na-lyzwy-do-galerii-krakowskiej,60205.html Tue, 19 Dec 2017 12:29:00 +0200 <![CDATA[Galeria Krakowska płótnem dla street artu]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/galeria-krakowska-plotnem-dla-street-artu,60142.html Fri, 15 Dec 2017 17:26:00 +0200 <![CDATA[Czas oddać klientom kontrolę nad ich danymi]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/czas-oddac-klientom-kontrole-nad-ich-danymi,60059.html Wed, 13 Dec 2017 13:32:00 +0200 <![CDATA[Przybysz z Laponii w Galerii Wileńskiej]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/przybysz-z-laponii-w-galerii-wilenskiej,60056.html Wed, 13 Dec 2017 12:53:00 +0200 <![CDATA[W Galerii Wisła pojawi się Jarmark Regionalny]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/w-galerii-wisla-pojawi-sie-jarmark-regionalny,60025.html Tue, 12 Dec 2017 15:04:00 +0200 <![CDATA[Gwiazdy wsparły Fundację Tesco]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gwiazdy-wsparly-fundacje-tesco,59993.html Mon, 11 Dec 2017 16:42:00 +0200