informacje z tematu: serwis biura najemcy | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Coworking wrzuca na luz i czaruje korporacje!]]> http://www.propertynews.pl/biura/coworking-wrzuca-na-luz-i-czaruje-korporacje,76203.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/07/59/060759_r0_300.jpg Fri, 13 Sep 2019 09:34:00 +0200 <![CDATA[Polski Instytut Sztuki Filmowej przeprowadzi się do Łodzi?]]> http://www.propertynews.pl/biura/polski-instytut-sztuki-filmowej-przeprowadzi-sie-do-lodzi,76141.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/04/47/060447_r0_300.jpg Wed, 11 Sep 2019 09:12:00 +0200 <![CDATA[OFF Piotrkowska Center przyciąga branżę IT]]> http://www.propertynews.pl/biura/off-piotrkowska-center-przyciaga-branze-it,75952.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/03/18/060318_r0_300.jpg Wed, 04 Sep 2019 12:19:14 +0200 <![CDATA[Diamond Business Park Ursus zapełnia się najemcami]]> http://www.propertynews.pl/biura/diamond-business-park-ursus-zapelnia-sie-najemcami,75918.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/02/94/060294_r0_300.jpg Tue, 03 Sep 2019 13:06:00 +0200 <![CDATA[Wellbeing wkracza do wrocławskich biur]]> http://www.propertynews.pl/biura/wellbeing-wkracza-do-wroclawskich-biur,75765.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/01/49/060149_r0_300.jpg Tue, 27 Aug 2019 14:27:00 +0200 <![CDATA[Centrum Usług Biznesowych O-I w Poznaniu świętuje 5. urodziny]]> http://www.propertynews.pl/biura/centrum-uslug-biznesowych-o-i-w-poznaniu-swietuje-5-urodziny,75575.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/99/65/059965_r0_300.jpg Mon, 19 Aug 2019 13:50:25 +0200 <![CDATA[Nowe biuro Unidevelopment od Tetris]]> http://www.propertydesign.pl/design/185/oto_nowa_siedziba_unidevelopment_w_warszawie_zagladamy_do_srodka,25132.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/98/55/059855_r0_300.jpg Mon, 12 Aug 2019 11:35:21 +0200 <![CDATA[Biuro Cavatina Holding docenione! Czy zdobędzie główną nagrodę w Prime Property Prize 2019?]]> http://www.propertydesign.pl/konkursy/126/design_wart_docenienia_biuro_cavatina_holding_nominowane_do_prime_property_prize_2019,25115.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/98/36/059836_r0_300.jpg Fri, 09 Aug 2019 13:10:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca Oxygen Park]]> http://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-oxygen-park,75436.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/98/31/059831_r0_300.jpg Fri, 09 Aug 2019 10:32:12 +0200 <![CDATA[Jedno z najbardziej komfortowych i innowacyjnych biur w Polsce. Biuro Skanska nominowane w Prime Property Prize 2019]]> http://www.propertydesign.pl/konkursy/126/jedno_z_najbardziej_komfortowych_i_innowacyjnych_biur_w_polsce_design_biura_skanska_wart_docenienia,25091.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/98/13/059813_r0_300.jpg Thu, 08 Aug 2019 13:05:00 +0200 <![CDATA[Trzej najemcy przedłużają umowy z Malta Office Park]]> http://www.propertynews.pl/biura/trzej-najemcy-przedluzaja-umowy-z-malta-office-park,75406.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/97/99/059799_r0_300.jpg Thu, 08 Aug 2019 09:47:47 +0200 <![CDATA[Nowa siedziba L\'Oréal House Warsaw w Prime Property Prize 2019. Czy zdobędzie główną nagrodę?]]> http://www.propertydesign.pl/konkursy/126/l_or_al_house_warsaw_to_inspirujace_biuro_wspierajace_wspolprace_i_rozwoj_projekt_walczy_w_konkursie_prime_property_prize_2019,25055-88299.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/97/63/059763_r0_300.jpg Wed, 07 Aug 2019 09:13:00 +0200 <![CDATA[Nowa siedziba warszawskiego biura firmy Instapage]]> http://www.propertynews.pl/biura/nowa-siedziba-warszawskiego-biura-firmy-instapage,75371.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/97/61/059761_r0_300.jpg Wed, 07 Aug 2019 08:40:39 +0200 <![CDATA[Expeditors wprowadził się do nowej siedziby głównej w Business Garden]]> http://www.propertynews.pl/biura/expeditors-wprowadzil-sie-do-nowej-siedziby-glownej-w-business-garden,75344.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/97/36/059736_r0_300.jpg Tue, 06 Aug 2019 10:36:06 +0200 <![CDATA[Business Garden Poznań z nowymi najemcami]]> http://www.propertynews.pl/biura/business-garden-poznan-z-nowymi-najemcami,75199.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/96/38/059638_r0_300.jpg Tue, 30 Jul 2019 11:26:22 +0200 <![CDATA[Medicover Polska wchodzi do Face2Face]]> http://www.propertynews.pl/biura/medicover-polska-wchodzi-do-face2face,75196.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/96/36/059636_r0_300.jpg Tue, 30 Jul 2019 10:46:50 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w krakowskim Equal Business Park]]> http://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-w-krakowskim-equal-business-park,75173.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/96/24/059624_r0_300.jpg Mon, 29 Jul 2019 13:35:13 +0200 <![CDATA[New Work stawia na miasta regionalne]]> http://www.propertynews.pl/biura/new-work-stawia-na-miasta-regionalne,75095.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/95/59/059559_r0_300.jpg Thu, 25 Jul 2019 14:16:00 +0200 <![CDATA[Ailleron wybrał krakowski Podium Park]]> http://www.propertynews.pl/biura/ailleron-wybral-krakowski-podium-park,75085.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/95/49/059549_r0_300.jpg Thu, 25 Jul 2019 12:53:01 +0200 <![CDATA[Zaglądamy do nowego biura Sii]]> http://www.propertynews.pl/biura/zagladamy-do-nowego-biura-sii,75049.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/94/90/059490_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 13:35:00 +0200