informacje z tematu: EPP | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[EPP ma apetyt na spółki holdingowe]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/epp-ma-apetyt-na-spolki-holdingowe,58274.html Mon, 16 Oct 2017 10:48:00 +0200 <![CDATA[Transakcji na taką skalę długo nie będzie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/transakcji-na-taka-skale-dlugo-nie-bedzie,58227.html Fri, 13 Oct 2017 15:20:00 +0200 <![CDATA[Gigantyczna transakcja EPP]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gigantyczna-transakcja-epp,58220.html Thu, 12 Oct 2017 16:07:00 +0200 <![CDATA[Dobry inwestor widzi kapitał w ludziach, nie w budynkach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dobry-inwestor-widzi-kapital-w-ludziach-nie-w-budynkach,57666.html Mon, 02 Oct 2017 09:12:00 +0200 <![CDATA[Skusił ich ciekawy projekt. Nowy najemca w Galerii Młociny]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/skusil-ich-ciekawy-projekt-nowy-najemca-w-galerii-mlociny,57709.html Thu, 28 Sep 2017 09:16:00 +0200 <![CDATA[Jedzenie jest nową modą, a fitness nowym jedzeniem]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/jedzenie-jest-nowa-moda-a-fitness-nowym-jedzeniem,57430.html Tue, 19 Sep 2017 10:05:00 +0200 <![CDATA[Sprzedamy biurowce i nakręcimy sektor handlowy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/sprzedamy-biurowce-i-nakrecimy-sektor-handlowy,57384.html Fri, 15 Sep 2017 16:02:48 +0200 <![CDATA[Handel, który przetrwa e-commerce]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/handel-ktory-przetrwa-e-commerce,57323.html Thu, 14 Sep 2017 07:45:00 +0200 <![CDATA[EPP w dwa lata podwoi portfolio]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/epp-w-dwa-lata-podwoi-portfolio,57125.html Thu, 07 Sep 2017 08:00:00 +0200 <![CDATA[EPP zaskoczyło inwestorów]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/epp-zaskoczylo-inwestorow,57049.html Tue, 05 Sep 2017 10:33:00 +0200 <![CDATA[Jedzenie to nowa moda. Hadley Dean o trendach]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/jedzenie-to-nowa-moda-hadley-dean-o-trendach,56937.html Thu, 31 Aug 2017 08:02:00 +0200 <![CDATA[Galerię Olimpia w Bełchatowie czeka rozbudowa. Koncepcja w przygotowaniu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galerie-olimpia-w-belchatowie-czeka-rozbudowa-koncepcja-w-przygotowaniu,54649.html Tue, 23 May 2017 10:32:00 +0200